Czy zakochałaś się w nieodpowiednim mężczyźnie

Miłość jawi się nam jako pozytywne uczucie, które niesie ze sobą samo dobro. Cieszymy się, gdy na swojej drodze spotykamy faceta, na którego widok nasze serce szybciej bije. Niestety, ten nie zawsze okazuje się tym właściwym. Czy zakochałaś się w nieodpowiednim mężczyźnie?

Masz mieszane uczucia

Gdy myślisz o waszym związku, masz mocno mieszane uczucia. Po prostu intuicja podpowiada ci, że czegoś brakuje ci w tej relacji. Może sama nie potrafisz nazwać czego, ale czujesz, że wasza znajomość układa się nie tak, jak powinna.  Gdy pytasz znajomych o zdanie, oni twierdzą, że do siebie nie pasujecie. Może coś w tym jest? Pochodzicie z dwóch odmiennych światów. On jest za bardzo sztywny, a ty należysz do osób wyluzowanych i poszukujesz kogoś bardziej ekstrawertycznego.

Bez niego czujesz się lepiej

W jego towarzystwie po prostu się męczysz. Czujesz się przytłoczona, brakuje ci pozytywnych emocji. Wystarczy jednak, że się nie widujecie, a ty odzyskujesz radość życia. Masz ochotę tworzyć, spotykać się z przyjaciółmi i spędzać z nimi czas w miłej atmosferze.

Ciągłe kłótnie

Gdy jesteście razem, ciągle się o coś kłócicie. Praktycznie zawsze macie odrębne zdanie i brakuje wam umiejętności dążenia do kompromisu. To bardzo źle świadczy o wzajemnym dopasowaniu. Może po prostu powinniście się rozstać?

Rozstania i powroty

Odkąd jesteście razem, już kilkakrotnie się rozstawaliście i schodziliście. Tak nie da się żyć na dłuższą metę, każdy związek potrzebuje stabilizacji. Skoro się rozstajecie, to istnieje ku temu poważny problem. Raz można dać szansę, może druga osoba zmieni swoją postawę i będzie się żyło dużo lepiej. Nie można jednak ciągle wybaczać, bo to znaczy, że partner w ogóle nie uczy się na błędach.

Przejmujesz jego złe nawyki

Każdy z nas ma swoje złe nawyki. Jeśli on pije, a ty zaczęłaś upijać się każdego wieczoru, odkąd jesteście razem, to zły znak. Powinnaś jak najszybciej zakończyć tę relację, zanim toksyczny facet pociągnie cię za sobą na samo dno.

W łóżku do siebie nie pasujecie

On lubi brutalny seks, ty oczekujesz delikatności. Rozbieżność potrzeb erotycznych prędzej czy później doprowadzi do rozstania, dlatego warto podziękować sobie na znajomość już na samym początku, zanim na dobre się zaangażujecie.

Za bardzo liczysz się z jego zdaniem

Branie pod uwagę zdania drugiej strony jest bardzo ważne, ale nie można przy tym zatracać siebie. Jeśli całkowicie podporządkowujesz się partnerowi, tracisz swoje pierwotne ja, stajesz się osobą bez własnego zdania. Bierz pod uwagę jego zdanie, ale nie rezygnuj ze swojej odmienności. Nie musisz zawsze tańczyć tak, jak on ci zagra.