Aerial Yoga

Coś więcej niż piłka

Drums Alive to prawdziwy hit nadchodzących miesięcy . Połączenie elementów tradycyjnego aerobiku z ruchami naśladującymi grę na bębnach, w których zamiast instrumentu korzystamy z dużej gumowej piłki, brzmi wyjątkowo ciekawie. Co ważniejsze, w odróżnieniu do HIIT, ta forma ćwiczeń jest adresowana do wszystkich– do osób w każdym wieku, o różnej sprawności fizycznej i na różnym etapie w planie treningowym. Ćwiczenia ta nie wymagają bowiem szczególnego, wcześniejszego przygotowania.

Na czym polega Drums Alive? Przy wykorzystaniu dwóch pałeczek uderzamy rytmicznie w dużą, gumową piłkę, uwalniając przy tym energię, rytm oraz pokłady entuzjazmu i radości. Tym co szczególnie wyróżnia Drums Alive tle innych treningów z gatunku fitness to jego wpływ na kształtowanie się więzi i poczucia wspólnoty w grupie osób wspólnie wykonujących ćwiczenia.

Nie tylko dla dzieci

Jeśli trampolina jawi Ci się jako lekka i przyjemna rozrywka zarezerwowana dla dzieci to jesteś to olbrzymim błędzie. AirFit pozytywnie Cię zaskoczy oraz pokaże, że niepozorny przyrząd to nie dziecięca zabawka. Co więcej, trening daje niesamowite efekty – w godzinę jesteś w stanie spalić nawet do 800 kcal! Decydując się na tą opcję poprawisz swoją kondycję, wzmocnisz mięśnie całego ciała, odprężysz je i odstresujesz. Zajęcia odbywają się przy akompaniamencie muzyki nadającej rytm ćwiczeniom na małych, okrągłych trampolinach. AirFit to nie tylko skuteczność i gwarancja efektów, ale również świetna rozrywka i sposób na poprawę humoru, zwłaszcza w depresyjne, zimowe dni!

Przed telewizorem i komputerem – magia treningów online

Już nie tylko z Ewą Chodakowską czy Mel B. Wzrost zainteresowania treningami online zaowocował, że „osobiste trenerki milionów kobiet na całym świecie”, zaczęły wyrastać jak grzyby po deszczu. Każdy gwiazda dużego bądź małego ekranu może zostać ekspertem w tej dziedzinie. Warunek? Spektakularny spadek wagi i wyrzeźbienie sylwetki, niejednokrotnie po latach lenistwa i błędów żywieniowych. I choć wiele instruktorek posiada odpowiednie zaplecze i wiedze merytoryczną oraz umiejętność jej przekazywania, musimy zachować szczególną ostrożność w przypadku wirtualnych autorytetów. W kolejnych artykułach przybliżymy ten temat oraz sylwetki instruktorek wraz z ich planami treningowymi.