Już w najbliższy weekend 11 i 12 października br. Grupa Artystyczna Fifik i Pepe oraz Przyjaciele zawita do Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie w Centrum Handlowym Echo będzie zachęcać do czytania dzieciom książek.

To już drugie miasto odwiedzane przez animatorów w tegorocznej edycji.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele ciekawych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, fotostady, wielkie klocki, gra w dmuchanego darta, wspólne opowiadanie bajek. Nie zabraknie także konkursów z książkowymi nagrodami.
Przedsięwzięcie wspierane jest przez znane wydawnictwa specjalizujące się w literaturze dla dzieci i młodzieży: Znak, Martel, Dreams, Nasza Księgarnia, Olesiejuk, Literatura, Dookoła Świata.

Współorganizator kampanii Malwina Turek zachęca do uczestnictwa w wydarzeniu: “ Serdecznie zapraszam wszystkich rodziców i dziećmi do uczestnictwa w evencie. Przygotowaliśmy dla dzieci wiele atrakcji, a co najważniejsze każde dziecko będzie miało okazje wygrać książkę. Mamy nadzieje, że poprzez taką formę skutecznie zachęcimy wszystkich do czytania, które nie tylko rozwija wybraźnie, ale także pobudza do myślenia, poprawia koncentacje. “

Bieżące informacje na temat organizowanych eventów moża uzyskać na stronie organizatora www.fifikipepe.pl oraz Facebooku.