walentynki

Zbliżają się Walentynki, to doskonała okazja, by pokazać ukochanej osobie, jak wiele dla nas znaczy. Można to zrobić na wiele sposobów. Przedstawiamy 5 niespodzianek na Walentynki, które ucieszą każdą kobietę.

Romantyczny wyjazd we dwoje

Walentynki wprawdzie wypadają w środku tygodnia, ale zawsze możesz zaproponować swojej kobiecie, żeby wzięła urlop w pracy i samemu zrobić to samo. Gdy obydwoje będziecie dysponowali wolnym czasem, zabierz ją we wtorek do innego miasta. Wynajmij pokój w hotelu i spędźcie w nim wiele romantycznych chwil. Już sam fakt, że zrobisz jej niespodziankę i zabierzesz do jakiejś malowniczej, np. górskiej miejscowości, wiele dla niej znaczy. Jeśli do tego dodasz jeszcze czuły seks w hotelu, możesz być pewny, że będzie zadowolona.

Kolacja przygotowana przez partnera

Nie musisz być mistrzem sztuki kulinarnej, by sprawić jej przyjemność. Ugotuj coś prostego – spaghetti, upiecz pizzę, przygotuj sałatkę grecką z bagietką. Liczą się intencje, a nie zdolności kulinarne i przepych. Kobiety lubią kolacje przygotowane przez swoich partnerów, bo dzięki nim wiedzą, że mężczyźnie naprawdę zależy.

Bukiet kwiatów wysłany do pracy

Sprawdź w internecie dokładny adres jej firmy, zaadresuj bukiet kwiatów i wyślij kurierem. Kobieta na pewno ucieszy się z takiej niespodzianki, a jej koleżanki będą zachwycały się twoim romantyzmem. Kwiaty to zawsze miły gest, możesz do nich dołączyć bukiecik z wyznaniem miłosnym.

Miłosny list

Święto Zakochanych to też doskonała okazja do wyznania swoich uczuć i przelania ich na papier. Kto wie, może odtąd 14 lutego będziecie obchodzili rocznicę waszego związku? Wyznawanie uczuć to żaden wstyd.

Seks w romantycznej scenerii

Włącz nastrojową muzykę, zmień pościel, kup kwiaty i dobre wino. Zaproś ją do siebie. Kochanie się w tak romantycznej scenerii to marzenie wielu kobiet. Bądź dla niej czuły i namiętny. Pokaż, że seks to coś więcej niż mechaniczne czynności, to także wyraz uczucia, które was łączy.