kosmetyki Loton z ceramidami

Ceramidy wzmacniają spoistość komórek włosowych, zwiększają odporność na promieniowanie UV i poprawiają wygląd włosów. Już dziś poznaj zwycięzców naszego konkursu z zestawem kosmetyków Loton® z ceramidami!

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl firma Loton® ufundowała 5 zestawów nagród.  W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

Provit Maska odbudowująca z ceramidami

To niezwykle intensywna kuracja dla włosów rozjaśnianych, farbowanych i po trwałej ondulacji. Przywróci im zdrowie i zapewni świetną kondycję przez długi czas.

Receptura zawiera ceramidy, które dogłębnie odbudowują ubytki w łodygach włosów i zamykają ich łuski. Włosy są wygładzone, sprężyste, pełne witalności i zdrowego połysku.

Dzięki ceramidom  maska chroni każdy rodzaj włosów przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego, stymuluje optymalne nawilżenie włosów i naskórka, zapobiegając ich przedwczesnemu starzeniu.

Loton ® 4 Szampon do włosów delikatnych z naturalnymi ceramidami

Loton ® 4 Szampon do włosów delikatnych z naturalnymi ceramidami z serii Loton® Care & Styling przeznaczony jest do włosów wymagających szczególnej pielęgnacji, czyli suchych, matowych i zniszczonych.

Jego formuła zawiera naturalne ceramidy, które wypełniają ubytki w łodygach włosów i zamykają ich łuski. Dzięki temu możliwa jest dogłębna regeneracja zniszczonych i osłabionych włosów. Stają się one mocniejsze, bardziej sprężyste i zdrowsze na całej swojej długości.

Wygraj zestaw kosmetyków Loton® z ceramidami!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków Loton® z ceramidami, wystarczyło w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

W jaki sposób przywracasz swoim włosom witalność i blask?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy zwycięskie wypowiedzi.

Mona: Co tydzień robię domowe spa na włosy. Nakładam maskę, którą przyrządzam na bazie naturalnych składników. Na włosy zakładam filiowy czepek i czekam godzinę. Po spłukaniu i wyschnięciu, włosy pięknie błyszczą i są pełne życia, tak jak ja 🙂

PaniAsia: Stosuję olej kokosowy na włosy. Wcieram go w moje włosy i pozostawiam na noc. Dzięki temu są zdrowe, mocne i lśniące. Odkąd zaczęłam stosować olej, nie mam problemów z rozczesaniem włosów.

lucy: Przywracam włosom blask i witalność za pomocą jedwabiu. Moje włosy uwielbiają ten produkt. Są długie i proste, a przez jedwab cudownie mienią się w słońcu.

steff: Staram się nie suszyć włosów suszarką i nie prostować ich prostownica. Mój sprawdzony sposób to dobry szampon i odżywka. Taka pielęgnacja mi wystarcza, a włosy  świetnie się układają.

Karolina: Szczególnie po lecie i zimie funduję włosom zastrzyk odżywienia i regeneracji. Wybieram się na zbieg do fryzjera, po którym, włosy są lśniące i wygładzone. Przy domowej pielęgnacji nie zapominam o masce i odżywce. To właśnie te produkty pomagają mi w odbudowie włosów i przywróceniu im blasku.

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach na naszym portalu!

Tekst sponsorowany