Znak zodiaku a miłość - sprawdź, czy do siebie pasujecie

Miłość nie wybiera i często, pojawia się wtedy, gdy najmniej się jej spodziewasz. Nawet jeśli poszukujesz bliskości i romantycznych uniesień, to na siłę nic nie zdziałasz. Miłość i partnerstwo to coś, co przychodzi samo i samo musi się rozwinąć. Samo, albo dzięki magicznym wpływom, których do końca nie jesteś w stanie wytłumaczyć. To, o czym wspominam to tajemnice astrologii i jej wpływ na dopasowanie w związku. Każdy z nas posiada znak zodiaku i indywidualny zestaw numerologiczny. Ale czy wiesz, że obie te cechy definiują twoją przyszłość i związek? Jeśli nie, to w tym artykule dowiesz się, w jaki sposób możesz poznać swoje przeznaczenie!

Początkowe zauroczenie, a długotrwały związek

Fascynacja, bliskość, fizyczność i pożądanie to elementy pierwszej fazy znajomości. Jeśli macie ten przywilej korzystania z uroków zakochania, a obydwie strony czują to samo, z pewnością nie będziecie widzieli swoich wad i cech charakteru, mogących powodować spięcia w związku. To, co dzieje się na początku jest piękne, bezkompromisowe i wyjątkowe. Korzystajcie z tych chwil, nie zastanawiając się, co będzie dalej. Jeśli jednak chcecie stworzyć długotrwałą relację, opartą o doskonałe dopasowanie w związku, warto zwrócić uwagę na astrologię. Dzięki niej zrozumiesz, dlaczego pomiędzy niektórymi osobami tworzy się chemia nie do opisania, która pojawia się od razu, nawet jeśli nie zamieniliście jeszcze kilku słów.

Jak sprawdzić, czy do siebie pasujecie?

Początkowy zachwyt i zakochanie w znacznej mierze wiążą się z erotyczną więzią, opartą o nowość, atrakcyjność fizyczną, chęć poznawania i odkrywania nieznanych dotąd stref. Ten rodzaj dopasowania nie musi oznaczać,  że do siebie pasujecie w praktyce, na co dzień i na zawsze. Jeśli nie wiesz, jak może ułożyć się wasza przyszłość, ale wewnątrz czujesz że prawdopodobnie to ten jedyny/ta jedyna, możesz sprawdzić horoskop dzienny na dzień, w którym się poznaliście. W tym celu sprawdzi się też rozkład kart tarota i horoskop roczny. Przekonasz się, czy wasz układ gwiazd w chwili urodzenia ułożył się tak, że powinniście spotkać się i stworzyć udany związek. Zastanawiasz się, w jaki sposób to sprawdzić? Wróżka Mariwa pomoże Ci odkryć przyszłość związku. Dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy w zakresie astrologii sprawdzi, czy ta miłość przetrwa próbę czasu. Przekonaj się, czy czy do siebie pasujecie i czy dopasowanie w związku będzie trwało wiecznie.

Znaki zodiaku, które tworzą najbardziej udane związki

Dopasowanie w związku zależy od wielu czynników. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje astrologiczna metryka, którą rozszyfrować można po dacie urodzenia osoby, która nas interesuje. Jeśli zależy Ci na dopasowaniu w związku, sprawdź, jak gwiazdy ułożyły Wasze szanse na udaną relacje. Najgorętsze pary tworzą osoby, których znak zodiaku należy do żywiołu ognia, czyli zodiakalne barany, lwy i strzelce. Nie brak tam namiętności i zafascynowania. Wśród wodników, panien i koziorożców dominuje intuicyjność, inteligencja i doskonałe dopasowanie pod kątem duchowym. Wy się zrozumiecie dłużej niż na trzy miesiące. Byki i raki stworzą udane połączenie, oparte o ciekawość, natomiast ryby i wagi będą wspierały się w kontemplacji sztuki. Skorpion porozumie się najlepiej z rybami, natomiast panna stworzy związek, oparty o nieokreśloną fascynację ze strzelcem lub koziorożcem.

To tylko namiastka informacji, które możesz się dowiedzieć podczas spotkania z wróżką Mariwą. Jeżeli nadal zastanawiasz się kim będzie twój partner, albo czy spotkana ostatnio osoba to twoja przyszła druga połówka, to możesz zaspokoić swoją ciekawość w prosty sposób. Umów się na karty tarota, które zbadają przyszłe ścieżki lub poproś o szczegółowe sprawdzenie, czy wasze znaki zodiaku do siebie pasują i jaka czeka was przyszłość.