jak uwieść mężczyznę

Zapewne zauważyłaś, że istnieją takie kobiety, za którymi ogląda się niemal każdy napotkany mężczyzna. Zastanawiasz się, czy one mają w sobie coś wyjątkowego. Okazuje się, że tak. Tym, co przyciąga spojrzenie facetów, jest pewność siebie. Gdy założysz jedną z tych 5 rzeczy, wzbudzisz zainteresowanie mężczyzny.

Krótka sukienka i buty na wysokim obcasie

Jeśli lubisz swoje długie i zgrabne nogi, pokaż, jak bardzo jesteś z nich dumna, zakładając krótką sukienkę i buty na wysokim obcasie. Większość mężczyzn nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Ani się obejrzysz, a zaczniesz wzbudzać sensację wśród płci przeciwnej. Panowie to prawdziwi wzrokowcy, którzy nie potrafią oderwać wzroku od długich, kobiecych nóg. Jeśli buty na obcasie będą w kolorze cielistym lub w odcieniu sukienki, zrobisz jeszcze większy efekt wow.

Opięte szorty i krótki top

Opięte krótkie spodenki z wysokim stanem mają wiele zalet. Pokazują, jak długimi i zgrabnymi nogami dysponujesz. Ponadto podkreślają twoje krągłe pośladki i zgrabną talię. Jeśli do tego masz płaski brzuch, załóż krótki top. To dla mężczyzn zestaw prawdziwej hipnotyzerki. Faceci nie mogą oderwać oczu od tylu kobiecych atutów naraz. Poza tym kobieta, która tak chętnie podkreśla swoje kształty, musi być pewna siebie, a to bardzo seksowne i zachęcające;)

Czerwona sukienka i czerwone usta

Czerwień symbolizuje kobiecość, namiętność, władzę i wysoką pozycję. Noszą ją tylko osoby pewne siebie, gdyż przykuwa uwagę z daleka. W tym kolorze z pewnością wyróżnisz się w tłumie. Jeśli jesteś brunetką, postaw na krwistą lub malinową czerwień. Rudym kobietom będzie świetnie w ciepłym wydaniu tego koloru.

Ołówkowa spódnica i bluzka na ramiączkach

Ołówkowa spódnica eksponuje zgrabną pupę, czyli część ciała, która oddziałuje na męską wyobraźnię. Jednocześnie jeśli jest krótka, pokazuje też zgrabne nogi. Mężczyźni mają też słabość do bluzek na ramiączkach, gdyż te eksponują obojczyki i szyję.

Sukienka z gołymi plecami

Dekolt na plecach – dlaczego nie? Nie jest tak oczywisty jak ten z przodu, przez co jawi się jako bardziej oryginalny. Mężczyznom gołe plecy kojarzą się z widokiem, z jakim mają do czynienia podczas upojnej nocy. Zatem dekolt na plecach rozbudzi ich wyobraźnię.