ekskluzywne zapachy do domów

Dom to oaza spokoju i relaksu po ciężkim dniu, ważne jest więc to by zatroszczyć się o panującą w nim niepowtarzalną atmosferę. Piękny zapach w mieszkaniu jest niezwykle istotny, ponieważ wprowadza domowników w miły nastrój, ale przede wszystkim definiuje przestrzeń – każde wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Poznajmy ekskluzywne zapachy do domu, które znajdziecie w niszowej Perfumerii Lulua.

Świece i dyfuzory zapachowe prosto ze Szkocji

Shearer Candles to historyczna, luksusowa marka założona już w 1897 roku! Jest pierwszą firmą oferującą lifestylowe świece w Wielkiej Brytanii. Na jej czele stali panowie Shearer i Harvey, a tworzyli przy jednej z najstarszych ulic Glasgow – Candleriggs. Wysoka jakość wosku oraz olejków zapachowych sprowadzanych z Francji i USA sprawiają, że świece Shearer Candles sprostają najwyższym oczekiwaniom.

W chłodniejsze, jesienno-zimowe dni polecamy świecę z naturalnego wosku – Spice – o zapachu rozgrzewających, orientalnych przypraw, wytrawnego drewna cedrowego i paczuli. Dla wielbicieli aromatów kadzidlanych i zapachu utrzymującego się przez cały czas, proponujemy dyfuzor Frankinscence & Myrrh. Jest to szklana buteleczka wypełniona aromatycznymi olejkami, które uwalniają się poprzez drewniane trzcinki. To bardzo praktyczna metoda aromatyzowania wnętrza.

Ekskluzywne, perfumowane świece od Imaginary Authors

Amerykańska marka Imaginary Authors oferuje niezwykłe, unikatowe perfumy niszowe o niecodziennych składnikach. W Perfumerii Lulua macie możliwość poznania również dwóch świec z portfolio tego twórcy: Meet Me In The Meadow oraz The Abandoned Mansion. Świece zostały wykonane z ogromną starannością z naturalnego wosku sojowego, a knot – z bawełny. Pierwsza z nich pachnie orzeźwiającymi kwiatami lipy, grejpfrutem oraz szczepem winnym Pinot Gris – aromat ten jest bardzo lekki, doskonały na słoneczne dni. Abandoned Maison to z kolei propozycja na chłodniejszą aurę – panuje tam lekko dymny zapach cedru, słodkiej pigwy oraz akordu inspirowanego okładką starej książki.

Materiał partnera