biohialuron-eveline-krem

Wysokie temperatury, które ostatnio nieustannie nękają całą Polskę z całą pewnością nie wpływają pozytywnie na poziom nawilżenia naszej skóry. Jeśli zależy Ci na powrocie do gładkiej i sprężystej cery powinnaś postawić na dobrej jakości kosmetyki nawilżajce, najlepiej jeśli w swoim składzie będą zawierały kwas hialuronowy. Właśnie do takich kosmetyków należą nowe kremy, żele oraz maseczki marki Eveline z serii BioHialuron 4D, które można wygrać w  naszym konkursie organizowanym wspólnie z marką Eveline.

Informacje o nagrodach

Eveline ufundowało dla czytelniczek serwisu DojrzalaKobieta.pl pięć zestawów kosmetyków. W skład każdego z pakietów wchodzą:

  • Głęboko nawilżający krem na dzień 40+ bioHyaluron 4D Zastrzyk Młodości

Krem pkrem-wygladzajacy-zmarszczki-40-dzieńrzeznaczony do pielęgnacji każdego typu skóry, na której widać pierwsze zmarszczki, wysuszenie, utratę jędrności i poszarzenie kolorytu. Zawarty w formule kwas hialuronowy zapewnia efektywne nawilżenie na kilku poziomach naskórka.

 

 

 

krem-wzmacniajacy-włokna-kolageowe-40-noc

  • Przeciwzmarszczkowy krem na noc 40+ bioHyaluron 4D Zastrzyk Młodości

Innowacyjna formuła kremu spełnia wszystkie ważne kryteria nocnej pielęgnacji skóry po 40. roku życia. Dzięki obecności kwasu hialuronowego, roślinnych komórek macierzystych i COLLASURGE LQ™  efektywnie  nawilża i regeneruje skórę.

 

  • Luksusowy krem nawilżająco-ujędrniający bioHyaluron 4D

Extrkrem-nawilzajaco-ujedr-biohialuron-EXTRA-SOFTa Soft bioHyaluron 4D  – luksusowy krem nawilżający do skóry suchej i wrażliwej, wymagającej głębokiego odżywienia, regeneracji i odbudowy naturalnego płaszcza hydrolipidowego.

  • Liftingujacy roll-on pod oczy bioHyaluron 4D efekt chłodzeniabioHyaluron-4D-lifingujacy-roll-on-pod-oczy

Liftingujący roll-on pod oczy bioHyaluron 4D to innowacyjna formuła z biokwasem hialuronowym oraz roślinnymi komórkami macierzystymi. Przynosi ulgę przemęczonym oczom oraz daje natychmiastowy efekt odświeżenia.

 

 

 

 

  • Skoncentrowany rozświetlający krem pod oczy bioHyaluron 4

bioHyaluron-4D-krem-pod-oczy-skoncentrowany-rozswietlajacyTo innowacyjna formuła, która daje rewelacyjne efekty w pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu. Doskonale wypełnia pogłębiające się zmarszczki mimiczne oraz redukuje cienie i obrzęki.  Pro-regenerująca Błyskawiczna maseczka żelowa bioHyaluron 4D.

  • Pro-regenerująca błyskawiczna maseczka żelowa bioHyaluron 4D

Tworzy na powierzchni skóry mikrosiateczkę liftingującą, która napina skórę w miejscach, które tego potrzebują.ioHyaluron-4D-blyskawiczna-maseczka-Pro-regenerujaca_

 

 

 

Nasze zadanie konkursowe

Główny składnik serii pielęgnacyjnej bioHialuron marki Eveline to kwas hialuronowy. Opisz w kilku zdaniach jakie zastosowanie ma kwas hialuronowy i w jakiej postaci z niego korzystasz. 

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy pięć najciekawszych wypowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 05.08.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 05.08.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków  jest Eveline.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany