Kultura Styl życia

Wygraj powieść Elizabeth Gilbert pt. Miasto dziewcząt!

Miasto dziewcząt

Dom Wydawniczy Rebis ufundował dla czytelniczek portalu Dojrzalakobieta.pl pięć egzemplarzy powieści Elizabeth Gilbert pt. Miasto dziewcząt. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich. 

Wcale nie trzeba być grzeczną dziewczynką, by stać się dobrym człowiekiem, czyli opowieść o seksie i urokach życia w Nowym Jorku.

„Życie jest nie tylko ulotne, ale też niebezpieczne, dlatego nie ma sensu odmawiać sobie przyjemności” – tym mottem kieruje się główna bohaterka Miasta dziewcząt. Wyrzucona z prestiżowej uczelni Vivian trafia do Nowego Jorku, do ciotki, która prowadzi podupadający teatr rewiowy. Tu  poznaje grono charyzmatycznych postaci: frywolne tancerki, seksownych amantów, znakomitą artystkę dramatyczną, autora tandetnych sztuk, muzyków i reżyserów. Gdy popełnia błąd i w środowisku wybucha skandal,  jej nowy świat staje na głowie, ale choć nie od razu pojmie w pełni, co się stało, to jednak dzięki temu doświadczeniu zrozumie, czego pragnie i jak to osiągnąć.

W Mieście dziewcząt autorka  nie tylko zgłębia kobiecą seksualność, ale także tropi tajemnicze meandry prawdziwej miłości.

Elizabeth Gilbert to uwielbiana na całym świecie pisarka, autorka bestsellerowego Jedz, módl się, kochaj ‒  sfilmowanego z Julią Roberts i Javierem Bardemem w rolach głównych ‒ oraz jego kontynuacji I że cię nie opuszczę… REBIS opublikował obie te książki, a także zbiór opowiadań Imiona kwiatów i dziewcząt (nagrodzony Pushcart Prize i nominowany do PEN/Hemingway Award), powieści Ludzie z wysp, Ostatni taki Amerykanin (w finale National Book Award), Botanika duszy (uznana za najlepszą książkę roku 2013 przez m.in. „New York Timesa” „Washington Post” i „Chicago Tribune”) oraz poradnik „twórczej samopomocy” Wielka Magia.

Wygraj powieść Elizabeth Gilbert pt. Miasto dziewcząt!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Elizabeth Gilbert pt. Miasto dziewcząt, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie. Spośród odpowiedzi nadesłanych do 21 sierpnia 2019 roku na maila konkurs@menopauza.pl nagrodzimy najciekawsze.

Co jest Twoim zdaniem istotne w odkrywaniu kobiecej seksualności?

Życzymy powodzenia! 

Regulamin konkursu:

Spośród odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 21.08.2019 r.  do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Dojrzalakobieta.pl

Fundatorem nagród – 5 powieści Elizabeth Gilbert pt.  Miasto dziewcząt jest Dom Wydawniczy Rebis

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Dojrzalakobieta.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Dojrzalakobieta.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (4)

ewelina

3 lata temu

Szykuje się naprawdę godna uwagi książka:)

nineczka

3 lata temu

Świetna tematyka, muszę koniecznie przeczytać tę książkę:)

mariola

3 lata temu

Już wysłałam zgłoszenie:)

irmina

3 lata temu

Zaintrygowała mnie tematyka tej książki:)

Zostaw komentarz