Każda kobieta od czasu do czasu staje przed dylematem – w co się dzisiaj ubrać? Aby takich problemów było jak najmniej, warto jest inwestować w uniwersalne ubrania, z których możesz tworzyć przeróżne zestawy. Co powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety?

Nowe trendy, sezony, style …projektanci cały czas nas czymś zaskakują, proponują nowe, supermodne ubrania, a sklepy kuszą najnowszymi kolekcjami. Bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę modowych super nowości, które postrzegane są jako absolutny must have.

Większość kobiet uwielbia zakupowe szaleństwo i polowanie w galeriach handlowych, jednak warto wydawać pieniądze z głową.

Podstawa każdej szafy

Są ubrania ponadczasowe, które pasują zawsze i wszędzie. Ubrania, które stanowią bazę dla stroju, dzięki czemu w zależności od okazji (do pracy, na oficjalne wyjście, na imprezę, randkę, czy na co dzień) za pomocą różnych dodatków możesz zmieniać swój look.

Co każda kobieta musi mieć w swojej szafie?

Biała bluzka

Ponadczasowa, sprawdzająca się zawsze wtedy, kiedy chcesz wyglądać elegancko. Idealna na oficjalne okazje w parze ze spódnicą ołówkową, czy szykownymi spodniami do pracy, na spotkanie biznesowe, czy do teatru. Natomiast z jeansami lub krótkimi szortami – tworzy idealny zestaw w stylu elegancka swoboda. Wybór jest ogromny – prosta, koszulowa, z żabotem czy fantazyjnie wiązana. Warto mieć kilka wariantów białej bluzki.