To doskonały czas, aby sprawdzić, czy masz w szafie którąś z tych rzeczy i ewentualnie złożyć zamówienie na to, czego ci brakuje. Jakie są trendy na wiosnę 2019

Jesteśmy w środku zimy, na przemian zmagamy się z opadami śniegu i roztopami, ale światowe domy mody i sieciówki już lansują wiosenne trendy. To doskonały czas, aby sprawdzić, czy masz w szafie którąś z tych rzeczy i ewentualnie złożyć zamówienie na to, czego ci brakuje. Jakie są trendy na wiosnę 2019?

Zwierzęcy print

Mogłoby się wydawać, że skoro panterki i cętki były modne ostatniej jesieni i zimy, która właśnie trwa, to na wiosnę sieciówki przygotują dla nas coś ciekawego. Tymczasem wciąż rządzi zwierzęcy print. Wiosną będzie jednak pojawiał się na cienkich bluzkach, spódniczkach i sukienkach. Podczas trwających zimowych wyprzedaży możesz nabyć sukienki i bluzki imitujące skórę węża. To dobry pomysł zrobić zakupy już teraz, aby wiosną nie przepłacać.

Połyskująca skóra i winyl

Podczas tegorocznej wiosny modne będą skórzane spodnie oraz rurki z winylu. Do łask powracają też skórzane ramoneski oraz sukienki ze skóry ekologicznej. Jeśli takowe posiadasz w swojej szafie, nadeszła pora, aby je wyciągnąć i sprawdzić, czy wciąż leżą jak ulał.

Neony w natarciu

Tej wiosny modne będą neonowe fiolety, neonowe korale i neonowe róże w postaci płaszczy, sukienek i bluzek. Jeśli jesteś blondynką, to z neonami z pewnością się zaprzyjaźnisz. W nieco gorszej sytuacji są brunetki i rudowłose panie.

Pastelowe płaszcze

Ten trend nie ucieszy z pewnością brunetek. One źle wyglądają w pastelach, a tej wiosny sieciówki znowu stawiają na blady róż, błękit, żółć i koral. To nie są z pewnością kolory, w których brunetki prezentują się korzystnie i zdrowo. W związku z tym ten trend lepiej sobie darować, gdy nie pasuje do typu naszej urody.

Wiązania

To dość oryginalny trend, tej wiosny będziemy nosić bluzki i sukienki z wielkimi, grubymi wiązaniami. Nie powinna cię dziwić kokarda pod biustem czy wiązanie na dole bluzki. Wbrew pozorom to bardzo prosty do oswojenia trend, który pozwala puścić wodze fantazji.