Artykuły Moda

Trendy na wiosnę 2019 – co będzie modne w tym sezonie?

To doskonały czas, aby sprawdzić, czy masz w szafie którąś z tych rzeczy i ewentualnie złożyć zamówienie na to, czego ci brakuje. Jakie są trendy na wiosnę 2019

Jesteśmy w środku zimy, na przemian zmagamy się z opadami śniegu i roztopami, ale światowe domy mody i sieciówki już lansują wiosenne trendy. To doskonały czas, aby sprawdzić, czy masz w szafie którąś z tych rzeczy i ewentualnie złożyć zamówienie na to, czego ci brakuje. Jakie są trendy na wiosnę 2019?

Zwierzęcy print

Mogłoby się wydawać, że skoro panterki i cętki były modne ostatniej jesieni i zimy, która właśnie trwa, to na wiosnę sieciówki przygotują dla nas coś ciekawego. Tymczasem wciąż rządzi zwierzęcy print. Wiosną będzie jednak pojawiał się na cienkich bluzkach, spódniczkach i sukienkach. Podczas trwających zimowych wyprzedaży możesz nabyć sukienki i bluzki imitujące skórę węża. To dobry pomysł zrobić zakupy już teraz, aby wiosną nie przepłacać.

Połyskująca skóra i winyl

Podczas tegorocznej wiosny modne będą skórzane spodnie oraz rurki z winylu. Do łask powracają też skórzane ramoneski oraz sukienki ze skóry ekologicznej. Jeśli takowe posiadasz w swojej szafie, nadeszła pora, aby je wyciągnąć i sprawdzić, czy wciąż leżą jak ulał.

Neony w natarciu

Tej wiosny modne będą neonowe fiolety, neonowe korale i neonowe róże w postaci płaszczy, sukienek i bluzek. Jeśli jesteś blondynką, to z neonami z pewnością się zaprzyjaźnisz. W nieco gorszej sytuacji są brunetki i rudowłose panie.

Pastelowe płaszcze

Ten trend nie ucieszy z pewnością brunetek. One źle wyglądają w pastelach, a tej wiosny sieciówki znowu stawiają na blady róż, błękit, żółć i koral. To nie są z pewnością kolory, w których brunetki prezentują się korzystnie i zdrowo. W związku z tym ten trend lepiej sobie darować, gdy nie pasuje do typu naszej urody.

Wiązania

To dość oryginalny trend, tej wiosny będziemy nosić bluzki i sukienki z wielkimi, grubymi wiązaniami. Nie powinna cię dziwić kokarda pod biustem czy wiązanie na dole bluzki. Wbrew pozorom to bardzo prosty do oswojenia trend, który pozwala puścić wodze fantazji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *