Artykuły Moda Najnowsze

Trendy w modzie na jesień 2015

trendy-w-modzie-na-jesien

Jeśli chcesz wiedzieć jakie trendy w modzie na jesień 2015 prezentują projektanci,   powinnaś z uwagą przeczytać ten artykuł. Właśnie tutaj dowiesz się jakie płaszcze, kurtki, buty i torebki będą królować na ulicach w październiku i listopadzie.

Intensywne kolory

Specjaliści od mody informują, że w nadchodzących miesiącach niezwykle porządnym trendem w modzie u wszystkich fashionistek będzie kolor, najlepiej mocny i odważny.   Chodzi nam w głównej mierze o głębokie granaty, ciemne czerwienie, butelkową zieleń oraz mocny żółty. Intensywne kolory będziemy nosić w głównej mierze jako okrycie wierzchnie, czyli płaszcze, futra oraz kurtki. Bardziej odważne panie będą mogły zdecydować się na stylizacje zdominowaną przez jeden kolor, przykładowo burgund lub szafir. Równie modne będzie również połączenie czerni i bieli, najlepiej jeśli będą tworzyć razem geometryczne wzory, jak na przykład paski, kropki, szachownica, czy zebra.

Styl Vintage

Styl retro po kilku latach niebytu ponownie wraca do łask, dlatego jest to najbardziej odpowiedni moment na to, aby zajrzeć głęboko do swojej szafy i znaleźć koronkowe sukienki, koszule wiązane pod szyją oraz trapezowe fasony. Ponadto do łask powrócić mają futra, najlepiej sztuczne, wykonane  w sposób ekstrawagancki, najlepiej dość obszerne, np. w wersji oversize.

Barokowe motywy

W sezonie 2015/2016 z całą pewnością panować będą ubrania charakteryzujące się przepychem, w których występuję duża liczba zdobień. W niepamięć odejdzie modny obecnie minimalizm. Wyszywane zdobienia nawiązywać będą do stylu minionych wieków, a więc baroku, renesansu oraz epoki wiktoriańskiej. Zdobienia będą dominować również w dodatkach, a mianowicie torebkach oraz butach, w sklepach będziemy mogli znaleźć cały asortyment  tego rodzaju. Ostatnim nowym trendem będzie łączenie ze sobą różnych tkanin oraz kolorów w jednym ubraniu,nazywane jest to patchworkiem. Jeśli jesteś odważną kobietą możesz pozwolić sobie na przynajmniej jeden element garderoby właśnie w tym stylu, gdyż daje on niepowtarzalny efekt i prezentuje się niezwykle interesująco. Trend pojawia się w kolekcjach wielu domów mody, najczęściej występuje na płaszczach pelerynach, ponczo czy na obszernych szalach.

Jeśli jesteś miłośniczką mody powinnaś być zadowolona z nowości, które zaprezentowali nam wielcy kreatorzy mody. Trendy w modzie na jesień 2015 są różnorodne. Wśród tylu propozycji,  z pewnością każda z Was znajdzie coś ciekawego dla siebie.

trendyw-modzie-jesien

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *