jak zainteresować sobą każdego faceta

Pragniesz być atrakcyjna i  móc uwieść każdego mężczyznę, aby gdy pojawi się pan właściwy, móc wykorzystać swoje atuty i odnieść sukces?  Porozmawialiśmy z kolegami na ten temat i spieszymy z cenną wiedzą. Jak stać się atrakcyjną dla każdego faceta?

Miej swoje hobby

Pokaż facetowi, że liczy się dla ciebie coś więcej niż praca, Instagram, ciuchy i oglądanie telewizji. Może lubisz czytać książki, uprawiasz jogging, tańczysz salsę, robisz zdjęcia, prowadzisz blog, kibicujesz Rui Patricio i jego kolegom lub fascynuje cię muzyka? Pokaż, że masz swoją pasję i tym samym coś ciekawego do powiedzenia. Kobiety z hobby fascynują mężczyzn, ponieważ nie są nudne jak flaki z olejem. Uwaga, panowie nie uważają za pasję przeglądania ciuchów, wrzucania selfie na Instagram, czytania o zdrowym odżywianiu, kupowania tony kosmetyków itp.

Tajemnice

Miej swoje sekrety, nie wyjawiaj ich wszystkich od razu. Dozuj napięcie, niech mężczyzna wciąż czuje niedosyt. Nie ma w tym niczego oryginalnego, pamiętaj, faceci to urodzeni łowcy. Oni lubią polować na kobietę i jej tajemnice;) Nie wolno ci się podawać na tacy.

Wzbudzaj w nim lekkie uczucie zazdrości

Chodzi o to, by zachowywać się zdroworozsądkowo. Odpisz czasem w jego towarzystwie na SMS-a, nie spowiadaj się ze swoich planów. Nie wchodź co chwilę na Messengera, niech się zastanawia, co robisz, gdy cię nie ma online. Nie chodzi o to, byś opowiadała mu o innych kolesiach, flirtowała na jego oczach, wrzucała zdjęcia z mężczyznami na Facebooka. Po prostu nie spowiadaj mu się z tego, że dziś o 17 idziesz do Kaśki na babskie ploty. Baw się dobrze, nie wchodź na Facebooka, a gry wrócisz do domu, wykąp się i pójdź spać.

Wyróżniaj się strojem

Miej swój styl i noś się kobieco. Ubieraj sukienki, spódniczki, buty na obcasie, maluj usta szminką. Pokaż, że masz klasę. Panowie naprawdę wolą sukienki i spódniczki od jeansów. Spodnie są dobre, ale dla mężczyzn. Kobieta powinna wyróżniać się z tłumu, a w sukience na pewno to się uda. Na ulicach 95% kobiet ma na sobie jeansy. To nudne.

Pachnące włosy

Mężczyźni lubią zapach perfum, który płynie do ich nozdrzy z długich włosów. Gdy będziesz aplikowała swój ukochany zapach, spryskaj nim nie tylko szyję i skronie, ale też pukle.  On z pewnością będzie chciał zatapiać w nich swoje nozdrza, przytulając cię.

Słuchaj go

Niby nie ma w tym niczego oryginalnego, ale wiele kobiet woli mówić, niż słuchać. Bardzo często zapominamy, że facet też chce się poczuć wysłuchany. Poza tym, gdy z nim rozmawiasz, nie zaglądaj do social mediów, nawet jak masz podzielną uwagę, on uzna to za brak zaangażowania w wymianę zdań albo uzna, że cię nudzi. Skup się całkowicie na jego twarzy, gdy o czymś ci opowiada. Możesz co pewien czas zadawać mu pytania.

Nie pisz do niego za często

Bądź dla niego wyzwaniem, główną nagrodą, o którą trzeba powalczyć. Nie ma w tym nic oryginalnego, od zarania dziejów bardziej cenimy sweter, na który harowaliśmy przez cały miesiąc, niż ten kupiony za 5 zł na promocji. Co przychodzi nam łatwo, podświadomie traktujemy jako mało wartościowe.  Nie pisz do niego za często, najlepiej nie rób tego w ogóle na początku znajomości. Niech on ją prowadzi. Niemniej zawsze bez zbędnej zwłoki staraj się odpisywać na jego wiadomości.  Bądź miła, ale inicjatywy oczekuj od niego.

Doceniaj go

Na początku znajomości każdy facet stara się zaimponować swojej wybrance. Będzie wybierał ładne miejsca na randkę, doceń to. Mężczyźni nie znoszą kobiet, które uważają, że to im się zwyczajnie należy. Gdy potrafisz podziękować, to on ma ochotę starać się jeszcze mocniej. Gdy go nie doceniasz, traci cały zapał i więcej może cię nigdzie nie zaprosić.

Pokaż, że lubisz seksu

Mężczyźni lubią kobiety, które podobnie jak one lubią seks i traktują go jak dobrą zabawę. Pokaż mu, co sprawia ci przyjemność, bądź odważna, a nie tylko bierna. To z pewnością zrobi na nim dobre wrażenie. Nie chodzi o to, by przeobrażać się w gwiazdę porno, ale np. samej się do niego przytulić lub pocałować w trakcie.

Dbaj o swoje zgrabne pośladki

Ćwicz je regularnie, aby były jędrne i kształtne. Możesz to robić sama w domu, odpalając filmiki instruktażowe w internecie.  Możesz ćwiczyć pod okiem profesjonalnego trenera. Mężczyzn kręcą zgrabne, kobiece pupy.