FOOT CARE_2-PACK_c

ZESTAW KIESZONKOWY 2-PACK

Wygodny i praktyczny kieszonkowy zestaw plastrów na pęcherze i otarcia. Zawiera dwa hydrokoloidalne plastry średniego rozmiaru, które mogą być stosowane profilaktycznie, jako zabezpieczenie stopy przed powstawaniem pęcherzy i otarć, a także jako opatrunek na już powstałe pęcherze i otarcia. W plastrach wykorzystana jest nowoczesna technologia hydrokoloidalna, dzięki której plastry działają jak dodatkowa warstwa skóry. Idealnie przylegają i pomagają utrzymać lekko wilgotne środowisko, co przyspiesza gojenie.

Plastry na pęcherze i otarcia od wewnętrznej strony:

•łagodzą ból

•przyspieszają gojenie

•chronią pęcherze i otarcia

•pochłaniają nadmiar wilgoci z rany.

Plastry na pęcherze i otarcia od zewnętrznej strony:

•półprzepuszczalna warstwa poliuretanowa pozwala na odparowanie nadmiaru wilgoci zgromadzonej po wewnętrznej stronie plastra

•zabezpieczają ranę przed brudem, wodą i bakteriami.

Pęcherze i otarcia na stopach często pojawiają się nieoczekiwanie w najróżniejszych okolicznościach. Dlatego małe i poręczne opakowanie plastrów warto mieć zawsze przy sobie – w torebce, plecaku, podręcznej apteczce czy torbie sportowej i podróżnej. Plastry sprawdzą się zarówno zapobiegawczo, jak i ochronnie na pęcherze i otarcia stóp spowodowane m.in. noszeniem nowych bądź niewygodnych butów, długimi wędrówkami, intensywnym tańcem czy uprawianiem sportu.

Opakowanie: 2 szt., Cena: ok. 7 zł

Dystrybutor: Cederroth S.A., ul. Polna 21, 05-250 Radzymin
www.salvequick.pl