żel pod prysznic Dove słodki krem z piwonią

Mycie ciała to podstawowy zabieg pielęgnacyjny, który z jednej strony pozwala oczyścić skórę z zanieczyszczeń, z drugiej jest pierwszym etapem w trosce o właściwą kondycję skóry. Idealny kosmetyk do pielęgnacji ciała pod prysznicem powinien być łagodny, skuteczny i rozpieszczać zmysły zniewalającym zapachem – dokładnie taki, jak nowy żel pod prysznic Dove Słodki Krem z Piwonią.

Od doskonałego żelu pod prysznic oczekujemy, aby starannie usuwał z naskórka nagromadzone w ciągu dnia zanieczyszczenia, wydzielinę gruczołów łojowych (sebum) i potowych, a przy tym działał niezwykle łagodnie i otulał skórę zmysłowym zapachem. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Zwykłe żele pod prysznic zawierają bowiem silne składniki myjące (związki detergentowe), które oczyszczając skórę naruszają hydrolipidową warstwę naskórka. Tymczasem ta wierzchnia warstwa spełnia bardzo ważną rolę ochronną, a jej uszkodzenie wiąże się nie tylko
z nieprzyjemnym uczuciem ściągnięcia, ale może powodować pieczenie, przesuszenie i podrażnienie skóry, a przy długim stosowaniu wywoływać nawet poważne zmiany skórne m.in. egzemy, alergie, czy atopie.

Bardziej miękka i gładka skóra już po pierwszym prysznicu!

Odpowiedzią na potrzeby skóry kobiet są nowe żele Dove, których formuła zawiera bardzo delikatne składniki myjące oraz dużą zawartość składników pielęgnujących. Dzięki gęstej, odżywczej pianie, już podczas mycia pielęgnujemy skórę. Dove od zwykłych żeli pod prysznic dostępnych na rynku, odróżnia wyjątkowo łagodny skład. Żele Dove zawierają unikatową formułę Nutrium Moisture™, zapewniającą skórze łagodne mycie, głównie dzięki zawartości tzw. syndetu, który charakteryzuje się delikatniejszym oddziaływaniem na lipidy naskórka i nie wysusza skóry, jak zwykłe żele pod prysznic. Dzięki temu wierzchnia, ochronna warstwa naskórka jest doskonale zabezpieczona przed uszkodzeniem,
a skóra po myciu jest miękka, gładka i dobrze nawilżona.

Ponadto, formuła Nutrium Moisture™ ma także działanie regeneracyjne i pielęgnacyjne – dostarcza skórze substancji odżywczych niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania. Żele Dove zawierają kwas stearynowy oraz glicerynę, które uważane są za bardzo skuteczne substancje nawilżające, wnikają one w głąb naskórka, wzmacniając jego strukturę i uzupełniając ubytki warstwy hydrolipidowej.

Kobiety czują różnicę! Już po pierwszym prysznicu 97% kobiet przyznało, że po pierwszym zastosowaniu żelu pod prysznic Dove ich skóra jest bardziej miękka i gładka*.

Zmysłowa pielęgnacja z Dove Słodki Krem z Piwonią

To zdecydowanie więcej niż pielęgnacja! To chwila przyjemności pełna zmysłowych doznań, dzięki unikalnej mleczno-kwiatowej kompozycji zapachowej. Zapach piwonii doskonale pobudzi zmysły podczas porannego prysznica, a ciepłe mleczne akordy słodkiej śmietanki otulą skórę ciepłym aromatem podczas wieczornej kąpieli. Kremowa konsystencja żelu doskonale rozprowadza się na skórze, a kompleks składników odżywczych z formułą Nutrium Moisture™ doskonale pielęgnują skórę pozostawiając ją bardziej miękką i gładką.

Dostępna pojemność i cena: 250 ml – ok. 12,99 zł; 500 ml – ok. 17,99 zł; 750ml – ok. 22,99 zł

 

*Badanie wśród 350 kobiet, użytkowiczek portalu babyboom.pl, które przetestowały żel pod prysznic Dove, kwiecień  2015

Tekst sponsorowany