Euro 2016

Euro 2016 trwa a wraz z nim prawdziwe sportowe szaleństwo. Tłumy kibiców gromadzą się w specjalnych strefach, pubach czy domach. Nie od dziś Polacy kochają piłkę nożną, co da się zauważyć, gdziekolwiek nie spojrzymy. Ale nie każda kobieta jest zagorzałą fanką piłki nożnej, dlatego podpowiadamy jak przetrwać Euro 2016.

Gdy mój chłopak piłkę kopie…

Bycie Anną Lewandowską czy Sarą Boruc zobowiązuje. Żony znanych piłkarzy naszej reprezentacji kibicują swoim mężczyznom, gdziekolwiek by nie grali. Euro 2016 to szczególny czas, ponieważ panowie, którzy zazwyczaj grają w różnych klubach, łączą siły, by osiągnąć wspólny cel. Chodzenie na mecze to swojego rodzaju obowiązek dziewczyny piłkarza. Atmosfera na trybunach może być równie gorąca, co na boisku. A nasz facet z pewnością będzie bardziej zmotywowany, by dobrze grać, jeśli będziemy towarzyszyć mu na meczu. Mając chłopaka piłkarza, chcąc czy nie, piłka zawsze będzie stanowiła jeden z tematów. Więc pozostaje nam wspólne kibicowanie podczas Euro 2016.

Ty na Euro 2016, ja na zakupy!

Fani piłki nożnej nie opuszczą ani jednej transmisji meczu. Nie ma co liczyć, że spędzisz z mężczyzną wieczór we dwoje, czy zaciągniesz go na zakupy. Ale my mamy pomysł, jak wykorzystać ten czas dla siebie. Skoro twój facet może iść z kolegami do pubu oglądać mecz, ty wybierz się sama lub z koleżankami na zakupy. Obydwie strony będą zadowolone. Nikt nie będzie narzekać, a kobieta nie będzie musiała pod przymusem oglądać kolejnego meczu. Istnieje także szansa, że w okresie Euro, mężczyzna będzie tak zaabsorbowany sportowymi rozgrywkami, że nawet nie zauważy, że kupiłaś kolejnych kilka nowych sukienek. Być może nie zwróci uwagi na stan waszego konta…

Zrób zaopatrzenie i zorganizuj sobie czas

jak przetrwać Euro 2016Nie ma nic gorszego niż wkurzony facet, tym bardziej, jeśli drużyna, którą obstawiał, zaprzepaściła swoją szansę. Jest na to sposób! Zrób miejsce w lodówce, oczywiście na piwo. Gdy wpadną do was znajomi na mecz, zaopatrzenie będzie już gotowe, co na pewno zostanie docenione i złagodzi ewentualną gorycz porażki.  A dodatkowo, kobieta nie będzie musiała biegać w trakcie meczu po piwo do sklepu. W końcu są lepsze sposoby na spędzenie wolnego czasu. Jeśli nie chcemy uczestniczyć w oglądaniu meczu, ewakuujmy się do koleżanki. W trakcie Euro 2016, dziesiątki kobiet, chwilowo porzuconych przez swoich mężczyzn, mają wreszcie mnóstwo czasu. Kup wino i zróbcie sobie z koleżankami babski wieczór. W końcu trzeba być solidarnym. Panowie nawet nie zauważą, że was nie ma. Będą tak przejęci wynikami meczu, że możecie zapomnieć o wszelkich pretensjach. Wykorzystujcie więc czas Euro 2016 jak najlepiej, bo następne dopiero za 4 lata!

Katarzyna Antos