zestaw-5

Zgodnie z przesądem, który mówi o tym, aby brać ślub w miesiącu który w nazwie ma literę „r”, możemy stwierdzić, że sezon weselny został oficjalnie otwarty. Czerwiec, sierpień i wrzesień to miesiące najbardziej obfite w imprezy weselne. W co się ubrać aby wyglądać elegancko i modnie w tym szczególnym dla Państwa Młodych dniu? Blogerki z PolskieSzafiarki.pl przygotowały kilka propozycji najmodniejszych w tym sezonie zestawów na ślubne przyjęcie.

1. Prosta sukienka Solar, biało–czarna z zielonym akcentem na ramieniu to świetna propozycja dla osób, które źle czują się w intensywnych barwach. Nie przyćmi blasku białej sukni Panny Młodej, ale też nie zasmuci czernią. Zielony akcent może być motywem przewodnim na dodatkach. My polecamy uzupełnić stylizację czerwonymi butami Marco Shoes, które idealnie współgrają z zielenią.

zestaw 1

sukienka: Solar, buty: Marco Shoes

2. i 3. Kolory niebieski i żółty zostały okrzyknięte najmodniejszymi barwami w sezonie wiosna-lato 2015. Aktualnie najpiękniejszym odcieniem niebieskiego jest tzw. baby blue. Jest delikatny i dziewczęcy. Sukienka w tym kolorze idealnie komponuje się z białymi dodatkami. Do żółtej sukienki polecamy buty w kolorze ciała.

zestaw-2

Sukienka: New Look, Buty: Marco Shoes

zestaw-3

Sukienka: Aryton, Buty: Marco Shoes

4. i 5. Do sukienek z kolorystycznym akcentem. Wybieraj dodatki w kolorze cielistym lub z dodatkiem koloru znajdującego się na sukience. Wtedy zachowasz spójność stylizacji. Buty w kolorze cielistym dodatkowo optycznie wydłużą nogę.

zestaw-4

Sukienka: Solar, Buty: Marco Shoes

zestaw-5

Sukienka: New Yorker, Buty: Marco Shoes

 

Więcej propozycji kompletnych stylizacji szukaj na www.PolskieSzafiarki.pl.