pharmaceris-seria-T

Nowy preparat , jak również H-STIMUPURIN Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów i H-STIMULINUM Odżywka stymulująca wzrost włosów zostały oparte na zgłoszonej do opatentowania technologii transportu dermalnego zapewniającej łatwą i szybką przenikalność naturalnego czynnika wzrostu FGF.

Wnika on głęboko do mieszka włosowego przyspieszając proces zagęszczenia włosów , a efekty widoczne  są już po 42 dniach. FGF – przenika głęboko do mieszka włosowego i warstw skóry stymulując do podziałów komórki mieszków.  Jest to pierwsze na rynku unikalne połączenie Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF i Kofeiny, które stanowi skuteczne i naukowo udowodnione działanie, hamujące proces wypadania włosów i jednocześnie stymulujące ich odrastanie.

Zastosowany w preparacie kompleks składników aktywnych wykazuje dwukierunkowe działanie: wstrzymuje proces wypadania włosów oraz stymuluje wzrost nowych, Aktywuje geny uśpionych mieszków włosowych do wzrostu całkowicie nowych włosów tzw. meszkowych, widocznie zwiększając ich ilość i zmniejszając widoczność skóry głowy.

Preparat spowalnia starzenie się włosów, przyspieszając ich naturalny wzrost i wydłużenie cyklu życia włosa (faza anagenu). Hamuje przedwczesny proces wypadania, przerzedzenia oraz łysienia o różnej etiologii. Poprawia mikrokrążenie i dotlenienie mieszków włosowych.

Posiada pH neutralne dla skóry, wykazuje wysoki współczynnik tolerancji. Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.

Nowy preparat w formie sprayu  umożliwia wygodne dozowanie. Należy go  aplikować codziennie rano i wieczorem na skórę głowy. Po wmasowaniu nie wymaga spłukiwania i zachowuje aktywne działanie przez 24 h.

 

Skuteczność preparaty została potwierdzona w badaniach*) na wrażliwej skórze głowy:

79% hamuje wypadanie włosów

75% zwiększa objętość włosów

67% skóra głowy jest mniej widoczna

63% stymuluje odrastanie

83% nie elektryzuje włosów

*) Badanie in vivo w Centrum Naukowo – Badawczym Dr Irena Eris po 6 tygodniach stosowania.

PREPARAT : HIPOALERGICZNY, BEZ PARABENÓW , ALERGENÓW, BARWNIKÓW, SILIKONÓW, ALKOHOLU.

 

Cena: 54,90 zł/125 ml