Styl życia

Portal randkowy dla puszystych — czy warto?

Adam Kontor z Pexels

Jeśli w ostatnim czasie obejrzałeś jakąkolwiek komedię romantyczną, prawdopodobnie wiesz, co Hollywood myśli o osobach o nieco większych rozmiarach. „Jeśli jesteś osobą puszystą lepiej bądź zabawny lub bogaty, aby znaleźć miłość…” Cóż, Hollywood wcale nie ma racji. Twoja waga nie określa tego kim jesteś, ani jaka jest Twoja wartość, a potwierdzą to miliony osób plus-size, które od lat żyją w szczęśliwych związkach. Mimo to świat randek może być trochę przerażający…

Jeśli dodatkowe kilogramy przeszkadzają Ci w poszukiwaniu swojej drugiej połówki, portal randkowy dla puszystych pomoże Ci poznać singli online, a być może nawet nową miłość. Sekret tkwi w tym, aby umieć wybrać autentyczny i bezpieczny serwis randkowy, gdzie będziesz mieć możliwość jeszcze lepiej dobrać odpowiednią osobę.

Jak więc znaleźć miłość, gdy jest się puszystym?

Zaakceptuj i pokochaj siebie

Wszyscy znamy to słynne powiedzenie: „Aby móc pokochać innych, musisz najpierw polubić siebie.” Być może brzmi to trochę banalnie, ale prawda jest taka, że nie da się kochać kogoś, kto nienawidzi samego siebie. 

Aby znaleźć miłość, musisz już czuć się gotowy do bycia kochanym i stać się „dostępnym”. Musisz czuć się wystarczająco komfortowo ze swoim ciałem, aby nauczyć się sztuki uwodzenia i flirtu. Jeśli od dłuższego czasu już nie potrafisz znaleźć miłości, może to być spowodowane wycofaniem się i kompleksami, które dystansują Ciebie od potencjalnych partnerów. Nie jest to pewnik, ale może warto się nad tym zastanowić?

Dlaczego warto zarejestrować się na portalu randkowym dla puszystych?

Wyobraź sobie: umawiasz się z kimś poznanym na portalu randkowym dla puszystych, idziecie na drinka czy kawę i okazuje się, że macie wiele wspólnego. Brzmi jak całkiem fajna perspektywa, prawda? 

Zastanawiasz się teraz zapewne, czy randki online są dla Ciebie… Istnieje wiele powodów, dla których coraz więcej osób coraz bardziej preferuje randkowanie przez Internet. Jako osoba puszysta, jest duża szansa, że jesteś raczej nieśmiałą osobą. Na portalu randkowym możesz bez obaw i stresu odezwać się do pięknej kobiety lub przystojnego mężczyzna. Korzystanie z portalu randkowego zwiększa Twoje szanse na szybsze poznanie odpowiedniej osoby, ponieważ w sieci są tysiące singli, a na ich profilach wszystkie te osoby opisują siebie i ujawniają, czego szukają. To znacznie ułatwia sortowanie. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo czasu i energii na poznanie TEJ osoby.

Może warto zaryzykować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *