ekologiczna bielizna

Każda kobieta, która dba o swoje zdrowie powinna również zadbać w wyjątkowy sposób o zdrowie swojej skóry. Ekologiczna, hypoalergiczna bielizna z wiskozy marki MEWA zapewni wyjątkowy komfort każdej kobiecie.

Niezwykle higieniczna, wiskozowa bielizna nocna wykonana jest ze szczególną dbałością o delikatne ciało każdej kobiety. Bielizna produkowana jest z wyjątkowej jakości wiskozy dający pełen komfort użytkowania każdej nocy i każdego dnia. Wiskoza jest materiałem pochodzącym z włókien celulozowych drzew świerkowych. Naturalne pochodzenie tej wiskozy sprawia, że posiada ona wszelkie zalety bawełny, toteż polska bielizna Firmy MEWA jest niezwykle miękka, delikatna, a jednocześnie trwała. Wyjątkową zaletą tej bielizny nocnej jest również niespotykana w innych materiałach wyjątkowa higroskopijność, tak istotna w bieliźnie nocnej. Naturalna zdolność przyciągania wilgoci w koszulach nocnych, halkach, piżamach jest bezsenna bo dzięki tej właściwości bielizna oddycha razem z Tobą, a tym samym sprzyja zdrowiu skóry.

Mewa – bielizna polska mewa bielizna

Jedynym producentem w Polsce bielizny wiskozowej jest Firma MEWA. Szeroką ofertę tej POLSKIEJ MARKI znajdziemy w sklepie internetowym ale-bielizna.pl polecającym w szczególności bieliznę polskich producentów. Koszule nocne, halki, figi uszyte z wiskozy są estetyczne, wygodne i czynią z naszej bielizny Twojego sojusznika w dbaniu o zdrowie. Bielizna damska MEWA posiada istotne właściwości higieniczne dzięki uszlachetnionej wiskozie. Przede wszystkim skóra lepiej oddycha jak również mniej się poci w miejscach narażanych na infekcje. Bielizna damska z wiskozy jest wyjątkowo, jedwabiście miękka, delikatna i co bardzo znaczące przewiewna dająca niezwykły komfort w trakcie użytkowania zarówno w dzień jak i w nocy.

Polska bielizna Marki MEWA jest na naszym rynku od lat 60-tych. Koszule nocne, halki, figi, reformy znane i cenione, ponadczasowe produkty docenione przez Klientki od pokoleń. Oryginalne wzornictwo idące z duchem czasu i spełniające potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagającej kobiety.

Polskie Marki

Polskie marki są coraz lepsze i nie odbiegają jakością od zagranicznych. Wyróżniają się wyjątkowym wzornictwem, elegancka formą, ciekawą kolorystyką. Polscy producenci podążają nieustannie za modą. Od dawna kobiety oczekują, aby bielizna spełniała nie tylko funkcję praktyczną, a również modową. Kobiety chcą, aby ich bielizna nocna miała oryginalne wzornictwo. Dlatego też piżamy damskie, koszule nocne nierzadko nie przypominają typowej bielizny nocnej. Producenci polskiej bielizny dbają z ogromnym zaangażowaniem o jak największe zadowalanie klientki zarówno z jakości jak i dbałości o każdy drobny szczegół.

Bielizna powinna być przede wszystkim wygodna. Na pierwszym miejscu komfort, ale trochę zmysłowości i piękna też nie zaszkodzi. Powrót nowej klasyki w bieliźnie nocnej, to trend na nowy sezon: motywy kwiatowe, owocowe, koszulowe paski. Współcześnie bielizna nocna, to bielizna wielofunkcyjna, przyciągająca wzrok i wygodna.

Tekst partnera