para-na-pierwszej-randce

Pierwsza randka – chyba każda z nas chociaż raz doświadczyła stresu związanego z tym niezwykle wyjątkowym wydarzeniem. Niestety obawy przed pierwszym spotkaniem częściej dotykają kobiet niż mężczyzn, objawia się to miedzy innymi długim czasem spędzonym na przygotowania do tego wyjątkowego spotkania. Dzisiaj odpowiemy na kilka pytań dzięki którym każda z Was dobrze wypadnie podczas pierwszej randki.

Każda z nas zdaje sobie sprawę z tego, że podczas pierwszego spotkania kształtuje się nasze wyobrażenie odnośnie drugiej osoby, dlatego też zawsze staramy się pokazać z jak najlepszej strony. Właśnie dlatego istotnym elementem, który może pozytywnie lub negatywnie wpłynąć na postrzeganie naszej osoby jest nasz wygląd. Najlepiej, jeśli założymy na tą wyjątkową okazję coś eleganckiego i wygodnego, w końcu musimy się czuć pewnie w swoim stroju. Ponadto pamiętajmy o zachowaniu umiaru w makijażu i fryzurze, nadmiernie pomalowana twarz oraz ogrom lakieru do włosów na głowie wcale nie wpłynie pozytywnie na nasz wygląd.

Jeśli chodzi o miejsce spotkania, to z całą pewnością poleciłybyśmy każdej z Was, aby to mężczyzna podjął decyzję odnośnie tego, gdzie się wybierzecie. Z całą pewnością nie proponujemy tutaj kina, koncertu ani teatru. Na miejsce pierwszej randki powinnyśmy wybrać restaurację lub kawiarnię gdzie możemy w spokoju porozmawiać, a co za tym idzie lepiej się poznać. Podczas wymarzonego spotkania nie możemy zapominać o zachowaniu spontaniczności, nie warto jest układać sobie w głowie różnych wariantów rozmowy. Z całą pewnością nie powinnaś również wypytywać mężczyzny o to czy szuka kobiety na całe życie, ani o to ile chciałby mieć dzieci. Ponadto musimy pamiętać o tym, że nawet w sytuacji, gdy jesteśmy bardzo podekscytowane z powodu zawarcia nowej znajomości, nie możemy tej ekscytacji okazywać w nadmierny sposób podczas wspólnej kolacji czy spaceru. Każda z nas podczas pierwszej randki powinna emanować wrodzoną pewnością siebie oraz samozadowoleniem, tak aby nasz partner był pewny że spotyka się z miłą i energiczną kobietą.

para-na-randceTo od nas zależy to, w jaki sposób skończymy dane spotkanie. Możemy wybrać zarówno uściśnięcie ręki partnera, jak i delikatny pocałunek w policzek lub usta. Takie znaki z Twojej strony będą oznaczać, że jesteś zainteresowana kontynuacją tej znajomości w późniejszym czasie. Na pierwszej randce nie warto jest odsłaniać wszystkich kart, należy umówić się kolejny raz, po to aby poznać prawdziwe intencje osoby z którą się widujemy oraz nasze uczucia w stosunku do niej. Radzimy każdej z Was ostrożność, ponieważ pierwsze wrażenie jest często mylące.