Niemodne ubrania, których nie powinnaś dziś nosić

Pewne trendy utrzymują się przez zaledwie sezon. W rezultacie zakup bardzo oryginalnych kreacji to spore ryzyko. Może się bowiem okazać, że ponosisz je miesiąc lub dwa, a potem wylądują na dnie szafy. Przedstawiamy niemodne ubrania, których nie powinnaś dziś nosić.

Dopasowane dresy i szpilki

Jeszcze niedawno w dobrym guście było posiadanie kolorowych, obcisłych dresów, do których zakładało się szpilki. Takie połączenie stylu sportowego z ponadczasową elegancją. Tymczasem dziś jest to mocno passe i absolutnie nie należy się tak ubierać.

Golf i spódnica

Do niedawna modne było zakładanie bluzki z golfem w połączeniu ze zwiewną spódnicą. Dziś tego nie robimy i dobrze, bo noszenie golfów latem jest co najmniej niedorzeczne i sprzyja przegrzaniu. Cieszmy się swoimi seksownymi szyjami i je odsłaniajmy.

Sztuczne futerko bez rękawków

To była bardzo modna narzutka na biały T-shirt zestawiony z dopasowanymi jeansami.  Obecnie jest passe, dlatego schowaj sztuczne futerko do szafy. Na pewno znowu za jakiś czas stanie się trendy, a wtedy ty nie będziesz musiała bezsensownie wydawać pieniędzy.

Szorty i kozaki

W zeszłym roku latem nosiło się specjalne ażurowe lub zamszowe kozaki, które zestawiało się z przewiewnymi sukienkami oraz szortami. Nie dość, że wyglądało to tak, jakby ktoś pomylił zimę z latem, to jeszcze prowadziło do wzmożonej potliwości stóp. Nic przyjemnego. Dobrze, że ten niepraktyczny trend wyszedł z mody.

Tiulowa spódniczka lub sukienka

Tiul był bardzo modny w zeszłym roku. Nosiło się go zarówno w postaci sukienek, jak i spódniczek.  Wyglądał efektownie w zestawieniu z gładkim, bawełnianym T-shirtem. Niestety, w tym sezonie musimy go chwilowo schować do szafy, ponieważ stał się passe.