Najmodniejsze okulary na LATO 2019
Zdjęcie autorstwa Felipe Ferreira z Pexels

Moda na lato to nie tylko lekkie sukienki, ale także dodatki. Do wakacyjnych niezbędników zdecydowanie zaliczyć należy buty, torebki oraz – oczywiście – okulary! Podpowiadamy, jakiego wyboru dokonać, aby mieć najmodniejsze okulary na lato 2019.

1. Duże szkła

2. Kocie oko

3. Kolorowe szkła

4. Wąskie oprawki

5. Najmodniejsze okulary na lato 2019 a soczewki kontaktowe

Projektanci lubią nas zaskakiwać, a czas lipcowego i sierpniowego leniuchowania jest idealnym momentem na eksperymenty. Na szczęście obok naprawdę awangardowych wzorów funkcjonuje dobrze znana nam klasyka. Minimaliści i miłośnicy tradycji także mogą znaleźć coś dla siebie ze świadomością, że wybrali najmodniejsze okulary na lato 2019.

Duże szkła

Im większe, tym lepsze. Światowi projektanci na wybiegach nie ukrywali inspiracji nawet okularami ochronnymi bardziej kojarzonymi ze sklepów BHP. Na co dzień nie idziemy tak daleko. Duże, ale nadal eleganckie szkła z łatwością wesprą codzienne wielkomiejskie stylizacje. Szybki przegląd modeli dostępnych na https://www.twojesoczewki.com/104-okulary-przeciwsloneczne-ray-ban pokazuje, że przybierają one naprawdę rozmaite kształty: od wydłużonych po zakrywające pół twarzy.

soczewki kontaktowe

Zdjęcie autorstwa Dids z Pexels

Kocie oko

To nie tylko najmodniejsze okulary na lato 2019, ale prawdziwie ponadczasowy gadżet. W latach 50. i 60. nosiły je gwiazdy światowego kina. Teraz ponownie okupują one miejsce w gronie najpopularniejszych trendów nadchodzących wakacji.

Kolorowe szkła

Na świat można w tym roku spoglądać nie tylko przez różowe okulary. Niebieskie, morskie, zielone, pomarańczowe… Właściwie nie ma tu chwytów niedozwolonych. Bardzo modnym wariantem są opcje lustrzane, w których każda kobieta wygląda jak gwiazda filmowa.

Wąskie oprawki

Tym razem nie o szkła chodzi, choć w takim zestawieniu będą przykuwać uwagę. Sedno stanowią oprawki: wąskie, stanowiące dobre towarzystwo dla wydłużonego kształtu całości i same w sobie funkcjonujące jako dobra ozdoba. Uzupełnione modnym detalem są propozycją dla osób odważnych.

A może soczewki kontaktowe?

Promienie słoneczne to jeden z problemów osób na co dzień używających okularów korekcyjnych. Lato to doskonały czas, aby sprawdzić ofertę soczewek kontaktowych na twojesoczewki.com i wybrać najlepszy wariant: wygodne jednodniowe lub miesięczne, które z powodzeniem wystarczą na cały urlop. Ciemne okulary zapewnią oczom komfort przeciwsłoneczny.

Okulary na lato to niezbędnik. Chronią oczy przed słońcem, poprawiają bezpieczeństwo podczas prowadzenia samochodu i po prostu świetnie wyglądają.