Najczęstsze kłamstwa kobiet, w które wierzą mężczyźni

Mężczyźni, gdy się zakochają w kobiecie, stają się naprawdę bardzo łatwowierni.  Pozwalają sobie nawijać makaron na uszy i wierzę w historie, które śmierdzą na kilometr. Nie bądź łatwowierny. Odzyskaj resztki zdrowego rozsądku. My ci w tym pomożemy. Przedstawiamy najczęstsze kłamstwa kobiet, w które wierzą mężczyźni.

To ja zostawiłam byłego

Nie ma niczego oryginalnego w tym, że nikt nie chce przyznać się do porażki w życiu uczuciowym. Każdy wierzy w to, że przedstawiając się z dobrej strony, jako osoba, która zakończyła poprzednią relację, sporo zyska w twoich oczach. To samo w sobie nie musi być niepokojące. Ale czasem kobiety mówią o tym celowo, aby wprawić w dezorientację nowego faceta, który zaczyna podejrzewać, że wzdychają wciąż do swojego eks. To już nie jest fair.

To on do mnie wypisuje

Facet widzi, że jego wybranka godzinę temu pisała ze swoim eks na Messengerze. Ona jednak twierdzi, że to ten podły były wypisuje do niej jak stalker, ona mu tylko odpisuje grzecznościowo. Taa, a każda Polka to milionerka o wyglądzie Evy Longorii.  Jak ktoś cię nęka, to pierwszą rzeczą, jaką robisz, to przestajesz mu odpisywać albo blokujesz go na Facebooku, co jest bajecznie proste.

Ja mu tylko pomagam przy sesjach zdjęciowych

Tak i dlatego robię sobie u niego akty, bo on jest taki smutny i biedny po rozstaniu, że nie może sobie znaleźć normalnej modelki.  Ale to tylko wyraz mojej empatii i dobrego serduszka. Tsa, a po Warszawie jeżdżą czarne Wołgi porywające dzieci.

Zostawiłam go, bo twierdził, że się o niego nie staram

Tak, bo jak facet mówi, że się za mało staramy, to go zostawiamy. Ten powód rozstania jest tak wiarygodny jak politycy składający obietnice wyborcze. Skoro on tak twierdził, to znaczył, że miał jakiś powód i kobieta może lubi szukać atencji poza związkiem.

Umówiłam się z nim na seks, ale w trakcie zrezygnowałam

Takie tłumaczenie, gdy facet znajdzie półnagą fotę swojej kobiety na Instagramie jej eks, to polityk obiecujący 0% podatku.  To jest zupełnie niewiarygodne. Nie łykaj takich kłamstw jak młody pelikan. Ona może jeszcze zahaczyła nogą o jego łóżko i niefortunnie na niego poleciała.

To tylko kolega, podczas gdy ona ukrywa cię przed nim

Widzisz ją w barze z innym, podchodzisz, aby się przywitać, a ona upycha cię w kącie sali, gdzie jesteś niewidoczny i odwiedza cię w nim od czasu do czasu. Widać, że gra na dwa fronty. Albo przerwałeś jej randkę albo osoba, z którą ją widziałeś, zna jej obecnego faceta.

Jeżdżę z nim, bo lubię z nim posłuchać muzyki

Tak, tylko dlatego spędza z nim kilka godzin dziennie każdego dnia, bo biedulka nie ma w domu internetu, komputera i nie jest w stanie znaleźć ulubionych piosenek na serwisie Youtube.

Możemy to zrobić bez gumki, nigdy z nikim tak nie uprawiałam seksu

Tak, bo jak ona zgadza się na seks na drugiej randce, mówi, że jest zdrowa i zawsze robiła to w gumce, ale tym razem zrobi dla Ciebie wyjątek, to na pewno nie mija się z prawdą. A wielkie uczucie między wami uchroni cię przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.