Jesienna aura daje nam wiele możliwości do wariacji z modą. Jesienią można się bardzo modnie i stylowo ubrać. Sprawdź, jakie trendy są najbardziej lansowane przez projektantów w tym sezonie.

Przed nami piękna, polska jesień, przeplatana deszczem i pierwszymi przymrozkami. Jak się ubrać na spacer, na spotkanie czy do pracy? Jesienne propozycje projektantów są nasycone barwami, wzorami i ciekawymi rozwiązaniami, które sprzyjają tworzeniu kompletnych stylizacji.

Co będzie modne tej jesieni?

 • Peleryna
  W tym sezonie zamiast kurtki, czy płaszcza wybierz pelerynę, która wraca do łask po kilku sezonach. Modna jest każda jej wersja – bez względu na kolor, materiał, długość, czy deseń. Najlepiej wygląda w zestawieniu z krótkimi lub wąskimi spódnicami, obcisłymi spodniami (rurki) czy z legginsami.
 • Czarna skóra
  Super modna jest w tym sezonie czarna, gładka skóra noszona od stóp do głów. Stawiamy jednak na umiar i minimalizm, a nie na rockowo-punkowy styl. Absolutny hit to wąskie skórzane spódnice i sukienki.
 • Garsonka
  Dobra wiadomość dla Pań, które w pracy obowiązuje sztywny dress-code. Komplety marynarka plus spódnica (najlepiej ołówkowa) wyglądają bardzo szykownie, a zarazem biznesowo i kobieco.
 • Futro
  W ostatnich sezonach futro pobija płaszcze i kurtki – tej jesieni będzie podobnie, jednak futro będzie bardziej „dzikie” niż eleganckie. Proponowane w tym sezonie futra są ciężkie, włochate i bardzo obszerne.