Mity o mężczyznach, w które powinnaś przestać wierzyć

Bardzo często kierujemy się w życiu stereotypami, ponieważ tak jest nam po prostu łatwiej. Nie musimy rozpatrywać każdej sytuacji indywidualnie. Możemy kierować się schematami. Przedstawiamy mity o mężczyznach, w które powinnaś przestać wierzyć.

Mężczyźni nie udają orgazmu

W dzisiejszych czasach to żaden problem dla mężczyzny, aby udawać orgazm. Wystarczy prezerwatywa, zgaszone światło, a on może cię bezkarnie oszukiwać, że finiszował, choć tak się nie stało. To ogromny dyshonor dla faceta, gdy nie umie dojść, dlatego też woli kłamać, niż przyznać się do swojego problemu.

Dużej stopie odpowiada duży penis

Wielkość penisa nie ma nic wspólnego z wielkością stopy, wzrostem czy też nosem mężczyzny.  Mimo to wiele kobiet wierzy w istnienie takich zależności i szuka sobie facetów o określonych cechach fizycznych.

Mężczyźni nie chcą ślubu

Spora część zapewne nie chce zawierać związku małżeńskiego. Część zgadza się na ślub pod wpływem presji partnerki, ale też jest grupa facetów pragnących stabilizacji. Tak naprawdę nigdy nie wiesz, na jakiego mężczyznę trafiłaś.

Mężczyźni to lepsi kierowcy

Oni sami o sobie tak mówią. Przeczą temu jednak wszelkie statystyki. Mężczyźni częściej miewają wypadki samochodowe i stłuczki niż kobiety. Mimo to o paniach za kierownicą krąży wiele chamskich dowcipów.

Seks na jedną noc to marzenie każdego faceta

Część mężczyzn całe życie uprawia jednonocne przygody. Część decyduje się na seks bez zobowiązań na pewnym etapie swojego życia, np. po rozstaniu z partnerką. Ale istnieje też pewna grupa mężczyzn, dla których jednonocna przygoda to nic fajnego i godnego uwagi.

Cały czas myśli o seksie

Gdyby mężczyzna myślał o seksie co 10 sekund, to nie pracowałby, nie jadł, nie studiował, tylko przebywałby w szpitalu psychiatrycznym. Takie częste myślenie na jeden temat to nic innego jak mania, czyli choroba wymagająca leczenia.

Mężczyzna uwielbia zdobywać kobietę

Owszem, większość mężczyzn ma w sobie gen zdobywcy. To on nie pozwala mu cieszyć się z propozycji składanych przez kobiety. Jednak niektórzy panowie cenią sobie odważne kobiety, które zapraszają ich na spotkania.

Faceci nie płaczą

Część rzeczywiście unika łez, jakby te stanowiły  przekleństwo, powód do wstydu etc. Ale coraz więcej mężczyzn pozwala sobie na rozładowanie napięcia poprzez płacz.