Krystyna-Balakier
Autor: Eliza Różycka

Dzień dobry Państwu,

Nazywam się Krystyna Bałakier i jestem kobietą 50+. Jestem wrocławską stylistką i blogerką. Moda jest moją pasją i zawsze zajmowała bardzo ważne miejsce w moim życiu.

Moja Matka i Babcia przyczyniły się do wyrobienia we mnie gustu i zwracania uwagi na to, co noszą inni dobrze ubrani ludzie. Obie przykładały bardzo dużą uwagę do  tego, w co się i mnie jako dziewczynkę, a potem dziewczynę ubierały.

Dlatego też moja praca zawsze związana była z kontaktem z ludźmi. Bywałam i mieszkałam również za granicą, co pozwoliło mi poznać także inną  mentalność ludzi i ich upodobania odnośnie sposobu ubierania się.

Jestem też dobrym obserwatorem i podobno  potrafię również być dobrym słuchaczem. Muszę, też wszystkiego dotknąć, aby poczuć w ręce materiał i jego strukturę a także jakość.

Na moim blogu chcę pokazywać modę dla kobiet 50+, aby uświadomić im, że również w ich wieku mogą ubierać się nowocześnie i poprzez odpowiedni ubiór zniwelować pewne mankamenty figury.

Swoją firmę, zajmującą się stylizowaniem, prowadzę od pięciu lat. Mam już sporo wracających do mnie po porady klientek i klientów. Czasem też prowadzę warsztaty stylistyczne w bardzo kameralnych grupach.  Zapewniam, że zakupy ze mną są miłe i pełne dobrego humoru, a klientki wracają i polecają mnie innym paniom.

 

Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z moich usług stylizacyjnych a także oglądania i komentowania bloga:http://balakier-style.pl/.