Styl życia

Krówki ślubne – jak wybrać upominek dla gości weselnych?

Krówki ślubne

Cukrowki.pl

Po długich miesiącach trwania obostrzeń branża weselna została odmrożona. To doskonały moment, aby zorganizować tę wyjątkową uroczystość, jaką jest ślub. Wiele par staje teraz przed dylematem, jak wybrać upominek dla gości weselnych. Naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się krówki ślubne. Co czyni je idealnym rozwiązaniem?

 

Spis treści:

  1. Krówki ślubne – idealny upominek dla gości weselnych
  2. Krówki na wesele – możliwość personalizacji
  3. Estetycznie zapakowane krówki na ślub
  4. Cukierki ślubne – postaw na pełnię smaku!
  5. Krówki weselne – w jaki sposób możesz podkręcić prezent dla gości weselnych?

 

Krówki ślubne – idealny upominek dla gości weselnych

Zwyczaj obdarowywania gości weselnych drobnymi upominkami został ciepło przyjęty przez Polaków, podobnie jak podziękowania dla rodziców czy krótkie przemówienia podczas uroczystości. Jednak nie każdy z nas wie, co podarować swoim bliskim, aby sprawić im przyjemność, a zarazem nie wręczać rzeczy zbędnych. Zależy nam też na tym, aby prezent podkreślał wyjątkowy charakter uroczystości i bezpośrednio nawiązywał do niej. Zdarza się, iż pary młode przy mniejszej liczbie gości decydują się na przygotowane przez siebie rękodzieło. Jednak tego typu rozwiązanie nie wchodzi w grę, gdy zapraszamy 100 lub więcej osób. Naszym zdaniem w takiej sytuacji sprawdzą się krówki ślubne. Po pierwsze, jest to drobny, niezobowiązujący prezent, na który nie wydamy majątku. Po drugie, krówki mają spore grono zwolenników. Wielu Polaków po prostu je uwielbia. Po trzecie, krówki weselne stanowią idealne połączenie prezentu okolicznościowego z praktycznym. Można je zjeść, nie jest to kolejna figurka, która skończy w  pudełku na strychu. Po czwarte, krówki ślubne doczekały się wyjątkowej oprawy graficznej. Dziś możemy ją nawet spersonalizować. To kolejny powód, dla którego warto zamówić krówki weselne dla swoich gości i zapewnić im tym samym miłą niespodziankę.

Krówki weselne
Cukrowki.pl

Krówki na wesele – możliwość personalizacji

Sklep internetowy Cukrowki.pl oferuje możliwość personalizacji krówek weselnych. To świetne rozwiązanie dla par, które cenią sobie starannie przemyślane projekty, które pozostają spójne z ich zaproszeniami oraz winietkami. Jeśli masz w sobie naturę estety i chcesz, aby wszystkie elementy składające się na otoczkę wesela ze sobą współgrały, możesz stworzyć własne opakowanie cukierków na ślub.  W tym celu należy przesłać materiały do projektu. Krówki na wesele z możliwością personalizacji stanowią prawdziwy hit. Dzięki temu rozwiązaniu możesz włożyć także cząstkę siebie w projektowanie prezentu dla gości.  Opakowanie cukierków ślubnych odzwierciedli twój gust i tym samym stanie się jeszcze bardziej przemyślanym upominkiem.

Krówki na wesele
Cukrowki.pl

Estetycznie zapakowane krówki na ślub

Czujesz potrzebę wprowadzenia odrobiny różnorodności? Nie musisz projektować własnych opakowań krówek na ślub, bazując na winietkach czy zaproszeniach weselnych. Sklep internetowy Cukrowki.pl oferuje także gotowe rozwiązania. Do wyboru macie opakowania różniące się szatą graficzną, na których możecie umieścić swoje imiona wraz z datą ślubu.  Estetycznie zapakowane krówki na ślub nie tylko cieszą oko, ale też stanowią ucztę dla podniebienia. To prezent, z którego ucieszą się nie tylko dzieci, ale też dorośli zaproszeni na ślub. Niektóre krówki na ślub mają opakowania, które charakteryzują się prostotą i stanowią idealne rozwiązanie dla minimalistów. Jeśli cenisz sobie bogate wzornictwo, w sklepie internetowym Cukrowki.pl także znajdziesz rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb.  Krówki na ślub, które wręczycie swoim gościom, mogą mieć też romantyczną oprawę. Dobór kolorów, wzorów czy czcionki jest tutaj ogromny.

krówki na ślub
Cukrowki.pl

Cukierki ślubne – postaw na pełnię smaku!

Dlaczego warto postawić na cukierki ślubne ze sklepu internetowego Cukrowki.pl? Największym atutem tych ręcznie zawijanych krówek jest ich mleczny smak. To prezent weselny, który zapewni kubkom smakowym twoich gości moc niezapomnianych wrażeń. Przywoła ciepłe wspomnienia z dzieciństwa, wszak te wyjątkowe cukierki towarzyszyły nam podczas zabaw na trzepaku, gry w klasy czy wyjazdów do dziadków. Nic dziwnego, że ich pełnia smaku nawet po latach pozwala odbyć podróż sentymentalną do tamtych beztroskich czasów. Jak widać, cukierki ślubne to nie tylko idealny upominek dla najmłodszych gości weselnych, ale wszystkich zaproszonych, niezależnie od ich wieku.

Cukierki ślubne
Cukrowki.pl

Krówki weselne – w jaki sposób możesz podkręcić prezent dla gości weselnych?

Na początku artykułu wspominaliśmy o tym, że krówki weselne oferowane przez sklep internetowy Cukrowki.pl można spersonalizować. Większość osób decyduje się na wybór własnego motywu, koloru i czcionki. Tymczasem krówki ślubne można spersonalizować w jeszcze większym stopniu, zamieszczając na nich własne zdjęcie. Może to być zabawna fotografia z początków znajomości pary młodej, jak również wspomnienie oświadczyn, romantycznej podróży czy wyjątkowej chwili, która na zawsze zapisała się w naszej pamięci. Krówki weselne można personalizować na wiele sposobów. To pozwala podkreślić wyjątkowy i podniosły charakter uroczystości. To, jakie rozwiązanie wybierzesz, zależy już tylko od ciebie. Niewątpliwie krówki ślubne pozostawiają parze młodej szerokie pole manewru.  Można umieścić cukierki weselne w specjalnie zaprojektowanym pudełku, które będzie nie tylko cieszyło oko, ale też stanowiło pamiątkę dla osób obdarowywanych. Warto zamieścić na nim datę zawarcia związku małżeńskiego. Dzięki temu nasi goście będą zawsze pamiętać, kiedy obchodzimy rocznicę ślubu.

prezent dla gości weselnych
Cukrowki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *