Psychologia

Kiedy lepiej zerwać kontakt z facetem?

Kiedy lepiej zerwać kontakt z facetem

Relacje damsko-męskie nie zawsze układają się tak, jak byśmy sobie tego życzyły. Czasem trafiamy na kiepskiego faceta, od początku widzimy, że nie rokuje i zrywamy kontakt po pierwszej randce. Jednak czasem mężczyzna robi na nas dobre wrażenie, zakochujemy się w nim, a potem odkrywamy jego mroczną stronę. Kiedy lepiej zerwać kontakt z facetem?

Kiedy ma problem z zaangażowaniem

Kiedy mężczyzna w ogóle nie potrafi się zaangażować w relację, często zakładamy, że jest za wcześnie i nie można tego po nim oczekiwać.  Oczywiście, nie możesz żądać deklaracji miłości, ale powinien wiedzieć, czy szuka związku, czy seksu. Na pewno doskonale zna swoje potrzeby, tylko nie chce ich przed tobą osłonić i to już nie jest fair. Jeśli on oddala się od ciebie za każdym razem, gdy jesteście blisko, to zerwij znajomość. Ten mężczyzna cię wykończy psychicznie.

Gdy czujemy, że ma problem z wiernością

Jeśli czujesz, że nie jest to facet wierny, lubi skakać z kwiatka na kwiatek, jest jednym z tych, co żadnej nie przepuści, to odpuść go sobie. Nie zmienisz jego przyzwyczajeń. Możesz natomiast stać się jedną z jego zabawek, z którymi umawia się na seks, gdy ma na to ochotę.

Gdy boimy się, że może nas czymś zarazić

Jeśli boisz się, że facet uprawia seks z przypadkowymi kobietami po alkoholu, całuje się w klubie z kim popadnie, to go sobie odpuść. Nawet nie pozwalaj mu przekraczać swoich granic fizycznych. Niestety, pocałunki z facetem, który  prowadzi rozwiązły tryb życia, także mogą zakończyć się zakażeniem. W najlepszym przypadku złapiesz od niego gronkowca lub w grypę. W nieco gorszym wariancie może to być kiła, chlamydia lub rzeżączka. Wystarczy, że uprawiał seks oralny z jakąś kobietą lub całował się z dziewczyną, która chętnie uprawia fellatio z przypadkowymi facetami.

Gdy nadużywa alkoholu lub sięga po narkotyki

Jeśli wiesz, że on jest uzależniony, to znak, że należy go zostawić. Myśl logicznie. Czy kupiłabyś w sklepie krem do twarzy, który powoduje u ciebie trądzik? Co z tego, że pięknie pachnie, skoro ci szkodzi. Na pewno byś się go wystrzegała. Dlaczego więc pozwalasz sobie na bycie z facetem, który jest gorszym toksykiem od kremu?

Gdy jest agresywny

Jeśli kiedykolwiek poczułaś, że wychodzi z niego agresor, uprawiał agresję słowną podczas waszej kłótni, szarpał cię za włosy podczas seksu, chociaż wie, że tego nienawidzisz, to znak, że lepiej go sobie odpuścić. Nie usprawiedliwiaj go, że daje klapsy w pupę, bo taka męska natura, że podczas seksu facetom puszczają hamulce. Skoro wie, że tego nie akceptujesz, jest to zwykłe bicie.

Gdy nie liczy się z naszymi potrzebami

Chociaż wie, że jesteś zmęczona po pracy, chce, żebyś do niego wpadła. Nie lubisz seksu oralnego, ale on tak cwanie rozpoczyna wieczór, że koniec końców czujesz się do niego przymuszona. Masz okres, nie masz ochoty na seks, ale on wciąż wierci ci dziurę w brzuchu.

Gdy traktuje nas przedmiotowo

Jeśli jesteś dla niego niczym prostytutka, po którą się dzwoni, gdy najdzie go na to ochota, nawet nie odbieraj od niego telefonu. Po co się denerwować, gdy po raz kolejny potraktuje cię przedmiotowo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *