Jak uwieść faceta
Pexels

Uważa się, że uwodzenie stanowi naturalną umiejętność większości kobiet. Panie mają z nią przychodzić na świat i przejawiać w dorosłym życiu. Nic bardziej mylnego. Uwodzenie mężczyzn jest jak jazda na rowerze. Tę umiejętność należy w sobie wykształcić.  W naszym artykule podpowiadamy, jak uwieść faceta.

Spis treści:

  1. Jak uwieść faceta? Jak ubrać się na randkę?
  2. Dotyk na randce
  3. O czym rozmawiać na randce?

Jak uwieść faceta? Jak ubrać się na randkę?

Wiele kobiet staje przed tym trudnym wyborem. Zazwyczaj, gdy wybieramy się na spotkanie z facetem, który wpadł nam w oko, nie wiemy, co na siebie założyć. Nie chcemy wyjść z domu przebrane. Niektóre z nas starają się wyglądać sexy i dlatego zakładają zmysłowe sukienki lub minispódniczki. Drugie stwierdzają, że nie będą pokazywać facetowi, że im na nim zależy i dlatego stawiają na swobodny strój, czyli jeansy oraz T-shirt. Jedne i drugie popełniają błąd. Jeśli za bardzo eksponujemy swoją fizyczność, możemy stać się zabawkami w rękach mężczyzny. Załapiemy się na przygodny seks, do niego dojdzie bardzo szybko, ale facet jeszcze szybciej się nami znudzi i odstawi na boczny tor. Jeśli natomiast będziemy za bardzo chować swoją fizyczność, możemy zyskać etykietę kumpeli. Ktoś taki jest chętnie zapraszany przez faceta na piwo czy paintballa, ale nie może liczyć na romantyczną relację. Dobrze jest ubrać się kobieco, ale nie wyzywająco. Czerwona bluzka z mocniej wyciętym dekoltem pasuje do jeansów. Możesz też ubrać sukienkę o wyważonym dekolcie, która kończy się przed kolanem i podkreśla talię. Wybierz ubrania, w których poszłabyś na urodziny przyjaciółki. W takie dni chcemy wyglądać ładnie, ale nie uwodzicielsko.

Dotyk na randce

Dotyk na randce to bardzo złożony temat. Z jednej strony nie powinno się przesadzać, bo jednonocna przygoda raczej nie jest tym, co interesuje większość z nas. Z drugiej jeśli nawet nie dotkniemy mężczyzny w ramię, może on uznać, że nie jesteśmy nim zainteresowane. Potraktuje nas jako potencjalne kumpelki. Na pewno warto przytulić się na powitanie, a dotyk ograniczyć do ręki, tudzież ramienia mężczyzny. Ta część ciała uchodzi bowiem za najbardziej neutralną. Dotykają jej nawet biznesmeni podczas kolacji służbowej.

O czym rozmawiać na randce?

Jeśli zastanawiasz się, jak uwieść faceta, musisz wiedzieć, jak z nim rozmawiać. Konwersacja z nim nie powinna być nudna, ponieważ wówczas straci on zainteresowanie. Z drugiej strony nie powinnaś stawiać też na dowcipy erotyczne czy pozwalać sobie na zbyt dwuznaczne teksty, bo on uzna, że interesuje cię seks bez zobowiązań. Warto znaleźć ciekawe tematy, opowiedzieć o swoich śmiesznych i dziwnych przygodach, jednak nie przesadzać z historiami rodzinnymi, w tym głównie związanymi z przeżytymi traumami czy rozwodami. Zbyt duża otwartość może przerazić mężczyznę. Jeśli zastanawiasz się, jak uwieść faceta, to możemy ci podpowiedzieć, że ważna jest też modulacja głosu, energia, jaka z ciebie bije podczas rozmowy, kontakt wzrokowy i szczery uśmiech.