jak ubrać się na randkę

Od pewnego czasu spotykasz się ze świetnym facetem? A może chcesz zaskoczyć swojego stałego partnera podczas wypadu na romantyczną kolację? Podpowiadamy, jak ubrać się na randkę.

Dopasowana marynarka, spodnie i top

Jest w tym zestawie coś szalenie seksownego. Top ściśle przylega do ciała, podobnie jak eleganckie, dobrze dobrane spodnie. Do tego marynarka eksponuje wcięcie w talii i krągły biust. Nic dziwnego, że ten zestaw kręci mężczyzn.

Koronkowe wstawki

Nawet zwykła bluzka nabiera innego wymiaru, gdy zawiera koronkową wstawkę. Mężczyznom kojarzy się ona z delikatnością i kobiecością, dlatego kupuj śmiało koronkowe ubrania.  Są szalenie seksowne i pociągające.

Sukienka z odsłoniętymi plecami

To szalenie działa na męską wyobraźnię, zwłaszcza że od nagich pleców już tak blisko do zgrabnych pośladków.  Sukienki z odsłoniętymi plecami nie zakładamy na pierwsze randki, lecz wtedy, gdy jesteśmy blisko z mężczyzną. Ma bowiem wyraźny podtekst erotyczny.

Dopasowany top oraz opięte jeansy

Teoretycznie to połączenie może wydawać się bardzo zwyczajne. W praktyce jednak jest dość seksowne. W końcu dopasowany top eksponuje biust i talię, a opięte jeansy zgrabne pośladki. Dlatego też taki niezobowiązujący, a zarazem seksowny zestaw możesz założyć na randkę.

Dzianinowa sukienka

Przylega do ciała, eksponuje biust, pośladki i talię, dlatego mężczyźni mają do niej taką słabość. To jednak opcja na jesień, nie na lato, gdyż w dzianinie będzie ci gorąco.

Bluzka odsłaniająca ramiona

Bluzka typu hiszpanka odsłania ramiona i wygląda dość frywolnie. Rozbudza męską wyobraźnię, przyciąga wzrok mężczyzny do twoich ramion, szyi i biustu.  Można ją zestawić z dopasowanymi jeansami.

Topy ze sznureczkiem

Pobudzają męską wyobraźnię, gdyż panowie wyobrażają sobie, co by się stało, gdyby sznureczki niespodziewanie rozwiązały się. Choć masz wszystko pod kontrolę, wyobraźnia faceta szaleje.

Obcisła, czerwona sukienka

Czerwień kojarzy się z namiętnością i od razu przykuwa męską uwagę. Jeśli na dodatek sukienka należy do obcisłych, to wiedz jedno, wyglądasz niesamowicie sexy.