facet kontra kłopoty

Portal Dojrzalakobieta.pl miał przyjemność objąć swoim patronatem powieść Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty. To zabawna opowieść o męskich perypetiach, która poprawi humor niejednej czytelniczce w długi, jesienny wieczór.  Jeśli szukacie książki, która przywoła uśmiech na waszych twarzach, to warto zapoznać się z tą pozycją.

Facet kontra kłopoty – lekka powieść obyczajowa

Jurek Kozielski od lat wiedzie szczęśliwe, ustabilizowane życie u boku żony. Czuje jednak, że do jego codzienności powoli wkrada się rutyna. Jurek ma dość pracy księgowego, która nie jest specjalnie twórcza. W związku z tym postanawia coś zmienić i w tym celu planuje wyjazd na obóz survivalowy. Początkowo jego żona kręci nosem, ma bowiem dość „rewelacji”, które co jakiś czas funduje jej małżonek, w końcu jednak godzi się.  Z punktu widzenia ojca jest gorsze i trudniejsze do przetrwania? Obóz survivalowy w puszczy czy opieka nad dziećmi? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w powieści Anny Potyry pt. Facet kontra kłopoty.

Gdy plany się komplikują

Jurek Kozielski stanie przed nie lada wyzwaniem. Zanim wyruszy na obóz survivalowy, jego plany skomplikują niesforne córeczki, którymi przyjdzie mu się zająć.  Czy wyruszenie w głąb puszczy wraz z teściem i nowo poznanym Niemcem, który niesie ze sobą ciężką walizkę, może zakończyć się sukcesem? Czy mężczyznom uda się w porę wrócić do domu na rodzinną uroczystość, czy przez swoją absencję staną się przyczyną skandalu? W powieści Facet kontra kłopoty trudności mnożą się niczym pantofelki, jednocześnie wywołując uśmiech na twarzach uważnych czytelniczek.

W debiutanckiej powieści dla kobiet pt. Faceta kontra kłopoty każda z nas odnajdzie cząstkę siebie. Czytając dialogi głównych bohaterów i śledząc ich spory, trudno oprzeć się myśli, że takie historie przytrafiają się każdej z nas. W końcu kto powiedział, że relacje damsko-męskie są proste?

Udany debiut Anny Potyry

Anna Potyra dotychczas zajmowała się literaturą dziecięcą i odnosiła sporo sukcesów na tym polu.  Facet kontra kłopoty to jej pierwsza powieść dla kobiet. Lekkość pióra  Anny Potyry została natychmiast dostrzeżona przez redaktorki i blogerki, które  w swoich recenzjach pozytywnie oceniły omawianą książkę. Powieść Facet kontra kłopoty ukazała się nakładem Wydawnictwa Skrzat.