Drewnu możesz zaufać – natura wie, co robi. Po co wydawać fortunę na elektryczne zabawki, jeśli masz możliwość skorzystania z dobrodziejstw przyrody?

Polecamy Państwu wyjątkowe masażery – wykonane z najlepszego bukowego drewna, są w 100% naturalne i ekologiczne. nie ma ryzyka, że skończy się prąd, bateria – tu nie ma co się zepsuć!

Wypustki na wałkach delikatnie naciskają na skórę, nie wywołując bólu czy podrażnień. O sile i długości masażu decydujesz jedynie Ty i Twoje mięśnie! Możesz masować stopy nie ruszając się z fotela, a masażer do pleców dzięki długiej rączce sięgnie w każde bolące miejsce.

Firma WojDREW posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) przyznawany tylko najlepszym firmom, które zajmują się obróbką drewna. Członkowie organizacji FSC odpowiadają za opracowanie Standardów Prawidłowej Gospodarki Leśnej oraz standardów dotyczących kontroli przepływu surowców z lasów certyfikowanych w różnego rodzaju firmach przetwórczych i handlowych. Mamy pewność, że drewno pochodzi z legalnego źródła, zostało poddane kontroli i zostało uzyskane z uwzględnieniem dobra ekosystemu lasu.

Masażer to doskonały sposób na uwolnienie się od stresów dnia codziennego, likwidację napięcia mięśni, masaż rozluźnia i przywraca dobry nastrój.