Styl życia

Dlaczego nie warto zabierać faceta do galerii handlowej?

Dlaczego nie warto zabierać faceta do galerii handlowej

Artem Beliaikin z Unsplash

Galerie handlowe podczas wyprzedaży przeżywają szturm. Poszukujemy w nich ubrań w atrakcyjnych cenach. Na zakupach często można dostrzec mężczyzn towarzyszących swoim partnerkom. W naszym artykule podpowiadamy, dlaczego nie warto zabierać faceta do galerii handlowej.

Spis treści:

  1. Zakupy ubrań – on ci nie doradzi tak jak kobieta
  2. Dlaczego nie warto zabierać faceta do galerii handlowej? Zakupy w galeriach handlowych nudzą mężczyzn
  3. Zakupy na wyprzedażach potraktuj jako babski wypad
  4. Limity w sklepach
  5. Miejsce przyjazne kobietom – przymierzalnie

Zakupy ubrań – on ci nie doradzi tak jak kobieta

Kiedy udajemy się na zakupy ubrań, często zabieramy ze sobą faceta, wierząc, że ten nam doradzi odpowiedni fason czy kolor.  Niestety, większość mężczyzn nie zna się na damskiej modzie. Analiza sylwetki czy kolorystyczna to tematy, które są panom całkowicie obce. W rezultacie on może twierdzić, że we wszystkim wyglądasz świetnie, bo uzna, że w ten sposób szybciej wyjdzie z galerii handlowej. Ewentualnie stwierdzi, że nie wie i żebyś sama decydowała. To z pewnością wyprowadzi cię z równowagi, zresztą zupełnie niepotrzebnie. Facet nie doradzi ci tak jak druga kobieta. Jeśli chcesz wiedzieć, czy dobrze wyglądasz w sukience czy marynarce, zabierz ze sobą przyjaciółkę, mamę lub siostrę. Od nich uzyskasz znacznie lepsze wskazówki niż ze strony partnera.

Dlaczego nie warto zabierać faceta do galerii handlowej? Zakupy w galeriach handlowych nudzą mężczyzn

Faceci zakupy w galeriach handlowych traktują jak mękę. Nie lubią odwiedzać tego typu miejsc. Jeśli już się do nich udają, to po konkretną rzecz, którą znajdują i z którą wychodzą. Nie mierzą wielu ubrań, nie odwiedzają wszystkich możliwych sklepów. Nie zastanawiają się, która bluzka będzie najlepsza na imprezę karnawałową. Zakupy w galeriach handlowych nudzą mężczyzn. Wielu z nich po wyjściu ze sklepów odczuwa zmęczenie. Panom często też brakuje cierpliwości, dlatego poganiają swoje partnerki, które mierzą ubrania. Jeśli zależy ci na zakupach w miłej atmosferze, nie zabieraj ze sobą faceta.

Zakupy na wyprzedażach potraktuj jako babski wypad

Zakupy na wyprzedażach stanowią świetną okazję do zabawy w babskim gronie. Umów się na nie z koleżankami. Każda z was przymierzy to, co wpadnie jej w oko. Wszystkie też będziecie sobie nawzajem doradzać. Podczas mierzenia ubrań nie zabraknie śmiechu. Zakupy również będziecie mogły uznać za udane. Koleżanki często znajdują to, co nam by umknęło. Często w ten sposób odkrywamy prawdziwe perełki na wyprzedażach.

Limity w sklepach

Dlaczego nie warto zabierać faceta do galerii handlowej? Jednym z argumentów są limity w sklepach. Z powodu obecnej sytuacji w sklepie może przebywać ściśle określona liczba osób. Jeśli niepotrzebnie zabieramy ze sobą facetów, inne kobiety muszą stać pod sklepami, czekając na swoją kolej. Zresztą nas również spotyka to samo. Chcemy wejść do jakiejś sieciówki, tymczasem limit jest wyczerpany, ponieważ 3 kobiety weszły z facetami, a na terenie lokalu może przebywać tylko 6 osób.

Miejsce przyjazne kobietom – przymierzalnie

Czasem warto pomysleć o innych, a w gruncie rzeczy również o sobie. Czy naprawdę czujemy się komfortowo, gdy w przymierzalniach, które są zasłaniane tylko kotarą pozostawiającą prześwity,  stoją obcy faceci? Czy w takiej sytuacji miło mierzy nam się ubrania? A może odczuwamy skrępowanie? Mamy wrażenie, że ktoś zagląda nam do kabiny, gdy się przebieramy? Stwórzmy miejsce przyjazne kobietom. Do babskich sklepów chodźmy w babskim gronie, a wszystkie poczujemy się dużo lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *