biustonosz na duży biust

Kobiecy biust, niezależnie od rozmiaru, zasługuje na ładną oprawę w postaci seksownego biustonosza. Bielizna damska powinna być przede wszystkim wygodna. Panie o dużych biustach, wybierając stanik, muszą w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na obwód klatki piersiowej oraz piersi, aby czuć się komfortowo przez cały dzień, nosząc swoją ulubioną bieliznę.

Biustonosze na duży biust – najczęstsze problemy

Duży biust zwykle traktowany jest jako atut kobiecej urody, jednak zdarza się, że panie o obfitych biustach narzekają na swoje krągłości. Problemy z większym rozmiarem miseczki związane są najczęściej z trudnościami z doborem idealnie dopasowanej bielizny, brakiem komfortu podczas uprawiania sportu, otarciami, nieodpowiednim podtrzymaniem biustu czy nadmiernym poceniem się.

Dobieranie stanika – na co zwracać uwagę przy zakupie?

Damskie biustonosze mają określone rozmiary, które oznacza się cyfrą oraz literą. Cyfra (np.: 70, 75, 80) określa obwód klatki piersiowej pod biustem w centymetrach, z kolei litera (np. B, C, D, E) – rozmiar miseczki, czyli obwód biustu. Wybierając bieliznę, należy zawsze zwracać uwagę na indywidualne tabele rozmiarów, przypisane konkretnemu modelowi stanika bądź całej kolekcji bielizny określonego producenta.

Miseczka w odpowiednim rozmiarze będzie idealnie przylegać do piersi, jej materiał nie będzie się marszczył, ani powodował tworzenia się nieestetycznych fałdek skóry po bokach stanika. Wybierając biustonosz na duży biust, warto również zwrócić uwagę na ramiączka. Zbyt cienkie mogą się rozciągać w czasie noszenia bądź wbijać w skórę powodując otarcia i zaczerwienienia.

Sportowa bielizna damska na duży biust

Duży biust największy dyskomfort sprawia podczas uprawiania sportów, zwłaszcza bardzo dynamicznych. Odpowiednio dobrany stanik całkowicie wyeliminuje wszelkie niedogodności i pozwoli cieszyć się aktywnością fizyczną, niezależnie od rozmiaru piersi. Panie o bardzo obfitych biustach mogą skorzystać z oferty staników mocno podtrzymujących. Biustonosze sportowe posiadają wbudowane miseczki, które podtrzymują biust i dopasowują się do sylwetki.

Najnowsze kolekcja biustonoszy na sezon 2018

Sklepy z bielizną oferują swoim klientkom szeroki wybór produktów w różnorodnej rozmiarówce, z których każda kobieta znajdzie coś dla siebie. W sezonie 2018 nie zabraknie klasycznych miękkich i koronkowych modeli w odcieniach czerni oraz bieli. Popularnością wśród pań o dużym biuście cieszą trójkątne usztywniane biustonosze z subtelnymi elementami koronki, a także staniki z oryginalnym wycięciem na plecach w stylu bokserskim. Z mody nie wychodzą również uniwersalne jednokolorowe, profilowane biustonosze z mikrofibry w kolorze czarnym, białym, kremowym, granatowym, szarym i metalicznym.