Psychologia

Jak zyskać zaufanie kobiety?

jak zyskać zaufanie kobiety

Kobiety często nie okazują uczuć i całkowicie zamykają się na emocje w relacji z mężczyzną, bo boją się odrzucenia, zranienia i miliona nieprzyjemnych rzeczy. Wynika to z ich nieciekawego doświadczenia.  Jak zyskać zaufanie kobiety?

Ty uważasz, że ona nie jest tobą zainteresowana, tymczasem ona zwyczajnie nie ufa ci na tyle, by się otworzyć emocjonalnie.  Kobiety skrzywdzone przez mężczyzn później stają się mało wylewne. Nie okazują czułości,  podziwu, pożądania – nie dlatego, że ich nie czują, ale boją się, że ich słabość zostanie wykorzystana przeciwko nim. Zapewne znasz to uczucie, gdy okazałeś komuś serce, a ktoś cię boleśnie zranił.  Jeśli ona jest chłodna, to nie znaczy jeszcze, że nie darzy cię uczuciem. Po prostu musisz wzbudzić w niej zaufanie. Jak tego dokonać?

Ona najbardziej boi się, że jesteś babiarzem

Tak, kobiety, które mają problem z okazywaniem czułości, nawet jak kochają, są chłodne, bo boją się, że okażesz się babiarzem. Ona już po swoich poprzednich doświadczeniach nie wie, jak czytać wasze intencje.  Wie, że niektórzy mężczyźni obiecują gruszki na wierzbie po to, aby zaliczyć kobietę. Czas nie zawsze jest tutaj wyznacznikiem czegokolwiek. Niektórzy mogą nawet trochę bardziej się postarać, by dopiąć swego. Im więcej rzeczy podpowiada jej, że możesz być babiarzem i każdej nocy spotykać się z inną, tym większy dystans zachowa. On ją bowiem chroni przed zranieniem.   W przypadku innych kobiet może sprawdzała się strategia na rozchwytywanego donżuana, tutaj  należy przyjąć zgoła inne podejście. Wzbudzając w niej zazdrość, udowadniasz jej, że mężczyznom nie warto ufać i z całą pewnością nie można im okazywać uczuć.

Boi się, że nie lubisz czułości i ją wyśmiejesz

Kobiety boją się przytulić do faceta, gdy nie wiedzą, na czym stoją. Jeśli są tylko pogotowiem seksualnym, to lepiej nie ryzykować nieprzyjemnej reakcji, pozwalając sobie na zbyt wiele. On może być wkurzony, że nie będąc jego dziewczyną, roszczą sobie prawa do zachowań, które są zarezerwowane dla stałej dziewczyny. Jeśli chcesz, aby okazywała ci czułość, ośmiel ją.  Nagle przytul, chwyć za rękę. I zrób to wtedy, gdy nie dążysz do seksu, inaczej uzna, że tylko jej mydlisz oczy.  Jeśli chcesz usłyszeć komplementy, powiedz jej pierwszy coś miłego i podkreśl, że ją za coś podziwiasz. Oczywiście zrób to w sytuacji nieseksualnej. Inaczej w ogóle to nie zadziała.

Nie prowokuj jej

Nie wzbudzaj w niej zazdrości, bo ucieknie i zamknie się w sobie. Dla niej twoje zachowanie jest jak policzek, drugiego ci nie nastawi. Poza tym kobiety, które znają swoją wartość, nie zniżają się do poziomu dziewczyny z dzielni, która nawrzuca przypadkowym dziewczynom, dlatego że zerknęły na jej misiaczka. To nie jest metoda na kobietę, która umie się zachować.  Prowokując ją, niszczysz całe zbudowane do tej pory zaufanie. Ona będzie się bała do ciebie przytulić i pocałować cię, skoro być może masz inną. Pamiętaj, chcesz jej uczucia, czułości, podziwu i pożądania, więc nie strzelaj sobie w stopę. Przez wzbudzanie zazdrości masz jak w banku, że ona nie napisze sama, nie przytuli się do ciebie, nie powie, jak bardzo cię podziwia i pragnie. Nie usłyszysz z jej ust komplementów. Jak kobieta, która podejrzewa, że masz inną, ma ci pokazać, że jesteś dla niej niezastąpiony? Czy sam latałbyś za nią, widząc, że spotyka się z innym facetem? Dla 95% facetów to dyshonor. Dla niej też.

Spędzaj z nią czas

Jak zobaczy, że jesteś w porządku i masz czyste intencje, to zacznie ci ufać i otwierać się na ciebie. Pozwól jej na to, zapraszając czasem na jakieś wspólne wyjście lub zwyczajnie do niej pisząc: co tam. Jeśli sam się od niej oddalisz, zamilkniesz po wspólnej nocy etc., tylko potwierdzisz jej obawy, że tobie nie można ufać, bo jest jedną z kilku panienek do seksu.

Gdy się otwiera, spróbuj to pozytywnie przyjąć

Jeśli się przytula, to ją obejmij, powiedz, że to miłe lub obróć to w pozytywny żart: czym sobie zasłużyłem na takie miłe zachowanie? Gdy cię łapie za rękę, ty chwyć ją mocno, aby wiedziała, że tobie jej postawa przypadła do gustu.

Komentarze

ewalub

4 lata temu

Mamy podesłać artykuł naszym panom? 🙂

Zostaw komentarz