Mikado patyczki zapachowe

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla nikogo z nas. Zmianie uległo całe dotychczasowe życie. Po reorganizacji wraca ono powoli do normy, jednak epidemia koronawirusa u wielu osób przyczyniła się do wzrostu stresu  i uczucia smutku. Czy można więc zwalczyć te negatywne emocje?

Zapach pomoże ci odzyskać radość życia

Choć może wydawać się to dość zaskakujące, to przebywanie w otoczeniu określonych zapachów pomaga nam odprężyć się i ponownie poczuć radość życia. Dysponując elementarną wiedzą z zakresu aromaterapii oraz znając własne preferencje, można dobrać takie perfumy do wnętrz, aby uzyskać określony efekt.

Perfumy do wnętrz niejedno mają imię

PadmaShop oferuje perfumy do wnętrz w różnej formie – kadzideł, dyfuzorów zapachowych, olejków eterycznych, tradycyjnych sprayów, patyczków zapachowych – Mikado, zapachów do samochodu i lamp dezynfekujących.  Każdy z nas może znaleźć pośród nich rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb. W przypadku osób cierpiących na schorzenia górnych dróg oddechowych najlepiej sprawdzi się lampa dezynfekująca Genie Lamp, która eliminuje z powietrza bakterie z gatunku Escherichia coli, Staphylococcus aureus, enterobakterie oraz roztocza kurzu domowego. Natomiast gdy zależy nam na wypełnieniu pięknym zapachem dużej powierzchni biurowej, warto sięgnąć po dyfuzor zapachowy z dedykowanym olejkiem oraz patyczki zapachowe – Mikado. Gdy chcemy szybko zamaskować nieprzyjemną woń po przypalonym daniu, pomocne okażą się perfumy do wnętrz w formie tradycyjnych sprayów.

dyfuzor zapachowy Brumizador Ambients White

 

Zapachy, które pomogą ci zrelaksować się po ciężkim dniu

Zapach perfum do wnętrz należy dobrać do swojej osobowości i nastroju. Jeśli żyjesz w permanentnym stresie, z pewnością pragniesz się wyciszyć i zrelaksować. Pomogą ci w tym perfumy do wnętrz o zapachu lasu czy lawendy. Dzięki nim poczujesz bliskość z naturą, która charakteryzuje się harmonią.

Boles d`odor spray z lawendą

Perfumy do wnętrz, dzięki którym odzyskasz radość życia

Epidemia koronawirusa wpływa też negatywnie na nasze samopoczucie i wizję jutra. Czujemy się przygnębieni i zdemotywowani. Aby pozbyć się z głowy czarnych myśli, warto sięgnąć po perfumy do wnętrz o zapachu winogron z pomarańczą, kwiatu lotosu czy zielonej herbaty. Wykazano, iż wspomniane kompozycje mają w sobie coś wyjątkowego, co wprawia nas w lepszy nastrój i sprawia, że zaczynamy z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Olejek do dyfuzora Kwiat lotosu

Zapachy, które pomagają poczuć się zmysłowo

Może od pewnego czasu brakuje ci zmysłowości? Sensualność na nowo odkryjesz dzięki odpowiednio dobranym perfumom do wnętrz.  Jeśli będzie otaczał cię aromat białych kwiatów, kwiatu wanilii czy białego piżma, rozbudzisz w sobie wszystkie zmysły. 

Mikado patyczki zapachowe białe piżmo

Każdy z nas dysponuje własną pamięcią zapachów

Warto pamiętać o indywidualnych preferencjach. Nasza pamięć zapachów jest kształtowana dzięki codziennym doświadczeniom. Bardzo często woń odbieramy jako powiew optymizmu, ponieważ  kojarzy nam się z pierwszą randką lub pocałunkiem. Jeśli wtedy jedliśmy deser z czerwonymi winogronami, to zawsze zapach  tych owoców będzie wzbudzał w nas miłe wspomnienia. Możesz wykorzystać tę wiedzę z zakresu psychologii w codziennym życiu. Gdy jest ci smutno, bo np. borykasz się z licznymi problemami, możesz spróbować o nich zapomnieć, sięgając po perfumy do wnętrz o zapachu czerwonych winogron. Od razu poczujesz się lepiej, bo obudzisz w sobie miłe wspomnienia sprzed lat.

mikado patyczki zapachowe czerwone winogrona

Saszetki zapachowe do szafy zapewnią świeżość twoim ubraniom

Nie każda z nas lubi przebywać w intensywnie perfumowanych wnętrzach, ale jednocześnie lubimy czuć subtelny aromat kwiatów czy owoców.  W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może okazać się zakup saszetek zapachowych do szafy. Dzięki nim nasze ubrania będą pięknie pachnąć, subtelna woń będzie też unosić się tuż obok szafy.  Wbrew pozorom tego typu produkt nie musi zawsze roztaczać zapachu lawendy. W PadmaShop można znaleźć  wiele ciekawych propozycji, w tym jabłko z cynamonem, bawełnę, zieloną herbatę, winogrona z pomarańczą, fioletowe kwiaty, las oraz wiele innych. Jak widać, przekrój zapachów jest równie duży jak w przypadku perfum do wnętrz. Tutaj jednak zyskujemy gwarancję, że zapach będzie dużo bardziej subtelny. Dzięki saszetkom zapachowym do szaf nasza odzież nie będzie też przenikać nieprzyjemnym zapachem, np. wonią gotowanych potraw. Ponadto wyciągając latem ubrania schowane jesienią ubiegłego roku, nie będziemy czuły potrzeby ich odświeżenia w pralce. Bardzo często odzież, choć została schowana do szafy jako wyprana, po kilku miesiącach leżenia w szafie roztacza niechciany zapach, który kojarzy się z brakiem świeżości.

boles d odor saszetka zapachowa do szafy

Relaks możesz zacząć już w drodze do pracy dzięki zapachom do samochodu

W dobry nastrój możesz wprawić się już podczas podróży autem, wystarczy, że wykorzystasz któryś z zapachów do samochodu oferowany przez PadmaShop.  Do dyspozycji mamy tutaj białe piżmo, kwiat lotosu, czerwone owoce, irys i wiele innych. Jeśli bardzo lubisz jakiś zapach, np. woń lasu, w PadmaShop możesz kupić ją w formie sprayu lub dyfuzora zapachowego do swojego mieszkania, w formie saszetki zapachowej do szafy i w formie zapachu do samochodu. W rezultacie ulubiona kompozycja będzie otaczała cię przez większość dnia, wprawiając w dobry nastrój.

boles d odor zapach do samochodu