wady-mezczyzn

Każdy z nas posiada nawyki które mogą być w dużym stopniu irytujące dla innych ludzi. Zarówno panie, jak i panowie mogą pochwalić się określonymi zrachowaniami, które często kojarzone są z daną płcią. Dzisiaj zajmiemy się przyjemniejszym dla nas tematem, ponarzekamy trochę na panów i opiszemy 7 typowych nawyków mężczyzn, które irytują prawie każdą kobietę.

Naszym zdaniem nawyki które najbardziej denerwują to te, które dotyczą prozaicznych i prostych czynności, a na dodatek systematycznie się powtarzają. Najczęściej na początku związku nie zawracamy na nie uwagi, ale z czasem stają się one coraz bardziej dokuczliwe. Właśnie wtedy każda, nawet najbardziej cierpliwa i kochająca kobieta nie jest w  stanie zaakceptować denerwujących nawyków mężczyzny.

Na wstępnie uprzedzamy że poniższa lista nie dotyczy każdego mężczyzny, a naszą wyliczankę można potraktować z przymrużeniem oka i podejść do niej  z humorem.

A więc… zaczynamy wyliczanie

7. Nie dotrzymują obietnic

W większości mężczyźni  nie dotrzymują złożonych obietnic. Najczęściej jest tak, że mówią jedno, a następnie robią drugie. Czasami możemy odnieść wrażenie, że to co powiedzą nie ma dla nich żadnego znaczenia, a my, jako kobiety musimy się do tego przyzwyczaić.

6. Wydaje im się, że to oni są najmądrzejsi

Generalnie można stwierdzić, że prawie każdy mężczyzna twierdzi, że zna się prawie na każdym temacie, w szczególności tym dotyczącym sportu, motoryzacji, czy  elektroniki.  Większość panów uważa się za alfę i omegę w typowo męskiej tematyce, często jednak okazuje się, że mają na ten temat blade pojęcie. Nie potrafią doradzić nam w kwestii zakupu nowego samochodu ani praktycznego komputera.

5. Wszystko trzeba im dokładnie pokazać i wytłumaczyć

Mężczyźni to w znacznej większości małe dzieci, którym prawie wszystko należy pokazać palcem. Jeśli same nie wytyczymy im obowiązków (np. pozywanie naczyń, wyjściem z psem na spacer, złożenie mamie życzeń z okazji urodzin, podstrzyżenie włosów u fryzjera) to nie możemy liczyć na to że sami wpadną na to, aby te czynności wykonać.