atrakcyjna kobieta

Zastanawiasz się, co sprawia, że facet nie może przestać o tobie myśleć? Oczywiście uroda stanowi dla mężczyzn istotny czynnik, ale ważniejsza na dłuższą metę okazuje się osobowość. Te cechy charakteru zapewnią ci powodzenie u facetów. Sprawdź, czy je masz.

Ciepła każdego dnia

Mężczyźni cenią sobie czułość. Lubią, gdy całujesz ich w policzek, gładzisz po policzku, przytulasz się w progu, gdy tylko wrócą z pracy.  Dla nich ciepła kobieta to ideał. Ważne, abyś okazywała mu czułość każdego dnia. Uwaga, on docenia też kanapki przygotowane do pracy.

Samodzielna i pewna siebie

Jeśli kobieta ma swoje zdanie i nie boi się go wyrazić, nawet jeśli wszyscy wokół myślą inaczej jak ona, to jawi się jako niezwykle atrakcyjna. Faceci lubią kobiety, które używają własnego mózgu i wyrabiają swoją opinię w oparciu o fakty.

Ambitna

Chcesz założyć własną firmę? A może intensywnie ćwiczysz, żeby zachować dobrą formę? Mężczyźni cenią ambitne kobiety, gdyż sami należą do osób dążących do celu. Ważne, abyś nie rywalizowała z nim na żadnym polu, bo faceci nie znoszą konkurować z kobietą.

Mająca pasję

Jeśli uwielbiasz muzykę,  fotografię, książki, taniec, krótko mówiąc cokolwiek, on to doceni. Zapewne zauważyłaś, że każdy mężczyzna ma jakąś pasję i dziwi się, gdy kobieta siedzi w domu i ogląda idiotyczne seriale, które ją tylko ogłupiają.

Miła i troskliwa

Gdy on widzi, że szczerze martwisz się o swoją przyjaciółkę i chcesz jej pomóc w trudnej sytuacji, to zaczyna cię cenić. Wie bowiem, że gdy sam znajdzie się w potrzebie, nie odmówisz mu wsparcia.  Mężczyźni w ogóle nie rozumieją kobiet, które są pozbawione uczuć, chłodne i opanowane. Taka postawa nie kojarzy im się z kobiecością. Nie chcą takiej partnerki, bo nie widzą w niej potencjalnej matki swoich dzieci.

Szczera

Gdy coś cię gnębi, złości itp., mów o tym wprost. Mężczyźni nie lubią cichych dni. Traktują je wręcz jako formę agresji. On nie zrozumie, o co ci chodzi, bo nie jest jasnowidzem. Pod względem czytania emocji mężczyzn można porównać do analfabetów. Najlepiej, gdy powiesz mu bez agresji, że pragniesz, aby częściej zabierał cię na spotkania ze znajomymi. Na pewno to zrobi.

Błyskotliwa

Mężczyzna, który w ogóle nie myśli o poważnym związku, zadowoli się byle idiotką, byle mieć zapewniony dostęp do jej sypialni. Natomiast ten, kto ma poważne zamiary, pragnie kobiety błyskotliwej, z którą można nawiązać rozmowę na poziomie. Nie chce się za nią wstydzić przed swoimi znajomymi.

Niemarudna

W ogóle nie ma nic gorszego niż kobieta wiecznie niezadowolona z życia. Kapryśna, kręcąca nosem i pozbawiająca faceta dobrej energii.  Mężczyźni mówią stanowcze: nie, wampirom energetycznym. Jeśli chcesz zdobyć jego serce, spróbuj stać się optymistką. Porzuć pesymizm, bo on rzuci ciebie.

Opiekuńczość

Każdy mężczyzna doceni kobietę, która ugotuje mu rosół, gdy leży w domu z grypą. Doceni też twoje pytania o pracę, nowy projekt.  On chce czuć, że jest dla ciebie ważny i naprawdę cię intryguje.

Delikatna

Nie ma nic gorszego od kobiety, która jest agresywna, wulgarna i odzywa się jak blokersi z dzielnicy. Mężczyzna ceni subtelność i delikatność. Jeśli posiadasz te cechy, potraktuje cię jak swoją boginię godną wszelkiej czci.