Firma Artman rozpoczęła produkcję świec w roku 1992. Ich ręczne wykonanie gwarantuje atrakcyjność i niepowtarzalność. Dziś możemy się pochwalić ugruntowaną pozycją w Polsce, wielu krajach Europy i poza nią. Oferujemy świece w ciekawych kształtach i bardzo szerokiej gamie kolorów, zgodnie z aktualnymi trendami.

Oprócz dużej ilość oferowanych wzorów realizujemy również indywidualne życzenia naszych klientów. W ofercie firmy, oprócz świec, mogą Państwo znaleźć metalowe świeczniki oraz podstawki z drewna. Wszystkie są projektowane specjalnie do naszych wyrobów i razem ze świecami stanowią bardzo atrakcyjną całość.

Proponowana kolekcja Happy to zestaw różnokolorowych, pasiastych świec, które od razu wprowadzą Cię w radosny nastrój. Niepowtarzalność wzoru sprawia, że świece są unikatowe, a ręczne wykonanie gwarantuje precyzję i dbałość o szczegóły.

Radosne paseczki przywodzą na myśl młodość, radość i lato. Niczym kolorowe drinki wywołują przyjemne skojarzenia z naturą, zabawą na świeżym powietrzu, ale równocześnie ciepło i intymność.