Kolekcja ubrań polskiej modelki Anji Rubik Exclusive Collection dla marki Mohito to jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów tego roku.

Kilka dni temu zaprezentowana została kampania reklamowa Exclusive Collection, a już niedługo w Warszawie odbędzie się specjalny pokaz, na którym zostaną przedstawione ubrania zaprojektowane we współpracy z polską top modelką.

Rubik twierdzi, że zależało jej na stworzeniu ekskluzywnej, minimalistycznej kolekcji, która będzie zawierała bazowe elementy stylizacji. Gwiazda postawiła na proste stroje w charakterystycznym nowojorskim stylu i stonowane barwy. W przygotowanej kolekcji możemy znaleźć również wieczorowe kreacje i eleganckie propozycje.

„Każdy projekt można dowolnie zestawiać z innymi, nakładać na siebie warstwowo, kreując w ten sposób nonszalancki mix klasyki i nowoczesności. Wszystkie projekty odnoszą się do stylu, jaki prezentuję na co dzień oraz stanowią moją własną interpretację topowych trendów sezonu.” – powiedziała Anja Rubik

Kolekcja Anji Rubik dla Mohito w znakomity sposób pokazuje styl modelki, który łączy w sobie zarówno elementy klasyki, jak i awangardy. Wszystkie projekty zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów: jedwabiu, naturalnej wełny, miękkiej skóry. Ceny ubrań kształtują się od 59,99 za akcesoria przez kwoty rzędu 349,99 zł, w których będzie można kupić żakiety, wełniane swetry, koszule, po spodnie skórzane dostępne za 699,99 zł.

Marka Mohito przy tworzeniu poprzednich Exclusive Collection współpracowała już takimi gwiazdami Maja Sablewska i Marta Żmuda Trzebiatowska. Projekty należały to bardzo udanych, dlatego wszystkie znawczynie mody nie mogą doczekać się kolekcji Anji, która pojawi się w sklepach 14 listopada.