Psychologia

Zalety bycia singielką

Zalety bycia singielką

Poznaj zalety bycia singielką, często zbyt bardzo zależy nam na związku, przez co albo sabotujemy swoje działania, albo wiążemy się z mężczyznami, którzy na nas nie zasługują. Nie ma sensu brać pierwszego lepszego, który się nawinie. Poszukaj na swojego księcia z bajki. Masz prawo, a nawet powinnaś być wybredna.

Masz więcej czasu dla przyjaciół

To, że nie masz faceta, nie znaczy, że jesteś samotna. Masz wokół siebie wielu wspaniałych przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć. Wyskocz z nimi na imprezę, pojedź na wakacje, krótko mówiąc, baw się dobrze.  W końcu czas spędzony z kimś, kogo znasz i lubisz, jest zawsze lepszy od męczenia się u boku wiecznie niezadowolonego czy niezdecydowanego faceta.

Możesz flirtować

Nic cię nie ogranicza. Zobaczyłaś przystojniaka w kinie lub na przystanku? Możesz do niego zagadać, a nawet trochę poflirtować. Bawisz się przy tym wyśmienicie. A jeśli okaże się dobrym rozmówcą, może uda wam się wyskoczyć na randkę.

Możesz uprawiać seks z tym przystojniakiem robiącym zakupy obok twojej pracy

Facet wpadł ci w oko, ty wpadłaś jemu w oko.  Ciągnie cię do niego, dlaczego więc nie ulec pokusie i nie zapewnić sobie chwili przyjemności? Pamiętaj o zabezpieczeniu w postaci prezerwatyw i unikaj ryzykownych zachowań seksualnych, w tym oralu bez prezerwatywy.  Najpierw go lepiej poznaj, by upewnić się, że to nie świr.  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ta noc będzie bardzo upojna. Jeśli seks z nim nie przypadnie ci do gustu, nie musisz z nim więcej rozmawiać.

Czas na hobby

Zyskujesz czas na swoją pasję. Nie tracisz go u boku faceta, który jest niezdecydowany i sam nie wie, czy w ogóle chce się z tobą umówić, czy tylko pogadać o wszystkim i o niczym.  Wbrew pozorom hobby nie tylko relaksuje, ale może też stać się źródłem dodatkowych dochodów, które zawsze się przydadzą.

Zero kłótni w domu

Wracasz do domu i nikt cię nie wkurza. Nie musisz toczyć z nim wojny o to, by sprzątał blat w kuchni, gdy coś wysypie.  Weekendy spędzasz, jak chcesz tak, aby tobie było wygodnie.  Totalny luz i pełna wolność.

Nikt nie wtrąca się do twojego ubioru i makijażu

Nikt nie krytykuje twojego ubioru i makijażu, nie chce cię przerabiać na swoją modłę. Ubierasz swoje ulubione spódniczki, malujesz się tak, jak lubisz, korzystasz ze swoich ulubionych lakierów do paznokci. Nie przejmujesz się, czy jemu się to spodoba. Ważne, aby podobało się tobie. Jesteś w swojej skórze, więc czujesz się szczęśliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *