Tent dress

Gwiazdy oraz blogerki modowe tego lata stawiają na tent dress. Pod tym określeniem zaczerpniętym z języka angielskiego kryje się sukienka typu namiot. Jest ona dość trudna w noszeniu, niemniej ma spore grono zwolenniczek. Jak prezentuje się najmodniejsza sukienka tego lata?

Sukienka typu maxi

Tent dress stanowi totalne przeciwieństwo dla sukienek podkreślających atuty naszej sylwetki. Jest to kreacja typu maxi, która wygląda dobrze tylko na wysokich kobietach.  Tent dress sprawdzi się, jeśli masz niedoskonałości figury, które pragniesz ukryć. Pod luźnymi zwojami materiału nie widać twojej sylwetki, zatem i ewentualnej oponki. Szczupłe i niskie kobiety powinny wystrzegać się tego modelu sukienki, ponieważ ten totalnie deformuje sukienkę, skraca ją i prezentuje się dość workowato.

Luźna sukienka

Jeśli jeszcze nie wróciłaś do formy po ciąży czy zabiegu chirurgicznym, tent dress będzie dla ciebie wybawieniem. To wygodna kreacja, która nigdzie cię nie ściska, zapewnia swobodny przepływ powietrza. Na dodatek nie podkreśla ewentualnych niedoskonałości sylwetki.

Z jakimi butami nosić sukienkę typu namiot?

Tent dress można nosić z balerinkami lub zestawić ze szpilkami. Wówczas nasza sylwetka nieco się wydłuży, dzięki czemu będzie prezentowała się dużo korzystniej.  Jeśli chcesz odzyskać talię w tym namiocie, powinnaś po prostu przepasać sukienkę szerszym paskiem.

Najmodniejsza sukienka tego lata doczekała się nie tylko różnych wariantów kolorystycznych, ale też fasonów. Na ogół zakrywa ona dekolt i piersi, ale zdarza się, iż eksponuje nagie plecy. Influencerki, które lubią wyglądać seksownie, pokazują nago całe plecy, materiał z tyłu pojawia się ponownie tuż nad pośladkami, co tworzy niezwykle zmysłowy look.