Po czym rozpoznać, że facet będzie cię zdradzał
Zdjęcie autorstwa Tima Miroshnichenko z Pexels

Relacje damsko-męskie początkowo zawsze są postrzegane przez nas w różowych okularach. Wynika to z reakcji biochemicznych, jakie zachodzą w naszym organizmie. Pod wpływem pewnych substancji widzimy w mężczyźnie same zalety, a jego wady traktujemy jako urocze i niegroźne. Dopiero z czasem boleśnie przekonujemy się, że wybrałyśmy sobie niewłaściwego partnera. Ba, mało tego, jego wady były widoczne na pierwszy rzut oka, więc tragedii można by uniknąć. Podpowiadamy, po czym rozpoznać, że facet będzie cię zdradzał.

Spis treści:

  1. Ma talent do podrywu
  2. W twoim towarzystwie rozgląda się za innymi kobietami
  3. Już na początku znajomości dąży do seksu
  4. Po czym rozpoznać, że facet będzie cię zdradzał? Ma wiele tajemniczych koleżanek
  5. Facet przesadnie dba o wygląd
  6. Przyczyną rozstania z poprzednią partnerką była jego zdrada
  7. Facet unika deklaracji i ucina tematy na temat związku
  8. Ukrywa cię przed znajomymi i przyjaciółmi

Ma talent do podrywu

Umówmy się, pewne umiejętności nie biorą się znikąd. Zazwyczaj są dobrze rozwinięte u osób, które regularnie je trenują. Jeśli facet ma talent do podrywu, potrafi nieźle bajerować kobiety, to znaczy, że robi to stosunkowo często. Ma zatem problem ze stałością uczuć, może cierpieć na lęk przed bliskością i unikać wszelkiej stabilizacji. Zatem jeśli mężczyzna od początku mówi ci wyświechtane teksty, wie, jak cię podejść, by dobrze wypaść, potrafi czarować, to miej się na baczności. Prawdopodobnie trafił ci się bowiem podrywacz, który nie zmieni dla ciebie swoich zwyczajów.

W twoim towarzystwie rozgląda się za innymi kobietami

To także wyraźny znak, że to kobieciarz, który lubi otaczać się wieloma atrakcyjnymi kobietami, uprawiać z nimi seks i dobrze się bawić. Gdyby zależało mu na tobie, nie jego wzrok nie świdrowałby wszystkich napotykanych pań. Jeśli potrafisz go na tym przyłapać, to znaczy, że nawet się z tym nie kryje. To źle wróży wspólnej przyszłości.

Już na początku znajomości dąży do seksu

Jeśli facet chce uprawiać seks na pierwszej randce, od razu dąży do wytyczonego przez siebie celu, to znak, że nie zależy mu na bliskości. Może być też uzależniony od nowych wrażeń, a przygodny seks dostarcza mu sporo adrenaliny. Facet, który od początku dąży do seksu, nie jest dobrym kandydatem na stałego partnera.

Po czym rozpoznać, że facet będzie cię zdradzał? Ma wiele tajemniczych koleżanek

Niektórzy mężczyźni lubią przygodny seks, otaczają się wieloma tajemniczymi koleżankami, które dzwonią do nich w środku nocy. To znak, że ich relacje mają charakter erotyczny. On nie potrafi wybrać jednej, musi mieć cały harem, gdyż ceni sobie różnorodność. Nawet jeśli wejdziesz z nim w związek, to nie zmieni dla ciebie swoich nawyków, które wypracowywał przez długie lata.

Facet przesadnie dba o wygląd

Po czym rozpoznać, że facet będzie zdradzał? Po tym, że przesadnie dba o wygląd. To dobrze, gdy rusza się, zdrowo odżywia i stosuje kosmetyki. Jeśli jednak widzisz, że zagniecenie na koszuli stanowi dla niego większy dramat niż dla ciebie, to niepokojący znak. Mężczyzna może być pedantem, co również jest uciążliwe dla jego najbliższego otoczenia. Niewykluczone też, że chce dobrze wyglądać, aby zawsze być przygotowanym na podryw, gdy na horyzoncie pojawi się ciekawa kobieta.

Przyczyną rozstania z poprzednią partnerką była jego zdrada

Czasem z jakiegoś źródła dowiadujesz się, jak zakończył się jego związek z eks. Gdy wszyscy dookoła mówią, że on zdradził swoją dziewczynę i bardzo ją skrzywdził, nie ignoruj tego sygnału. On prawdopodobnie ma tendencję do zdrady. Zrobił to raz, zrobi po raz drugi. Ciebie również skrzywdzi, ponieważ prawdopodobnie nie potrafi rozwiązywać problemów wewnątrz związku.

Facet unika deklaracji i ucina tematy na temat związku

Także, gdy facet unika deklaracji i nie chce rozmawiać o związku, jego zasadach etc., to znak, że ma nieczyste intencje. Może cenić sobie możliwość wyboru, przygodny seks, a gdy pewne rzeczy nie zostaną na początku jasno ustalone, zawsze może ci wmawiać, że nie umawialiście się na monogamię.

Ukrywa cię przed znajomymi i przyjaciółmi

Jeśli nigdy nie wychodzicie razem na miasto, on zaprasza cię do siebie, gdy jest sam. Nigdy nie poznałaś jego znajomych i rodziny, to znak, że ukrywa cię, bo ma nieczyste sumienie. Być może jesteś jedną z wielu kobiet, z którymi się spotyka. Gdy nie wychodzicie razem na miasto, unika sytuacji, gdy ktoś dowie się o was.