Pinot-noir-Fashion-wiosenny-zestaw

Założyłam blog PINOTNOIRFASHION na początku 2013 roku jako odpowiedź na zalew blogosfery modowej przez bardzo młode, nie zawsze ukształtowane modowo dziewczyny oraz jako odpowiedź na własne modowe poszukiwania.

Przekraczając magiczne 40 lat życia sama poczułam się lekko zagubiona we własnej szafie– wypada czy nie wypada włożyć to czy tamto? Co powinnam nosić?Poszukiwania inspiracji w sieci pokazały mi jak trudno jest znaleźć te odpowiedzi. Powstał więc blog, w którym pokazuję realizacje moich przemyśleń na ten temat – styl, elegancję, dobry smak i kobiecość. Chcę w nim przekazać, że czterdziestka to atrakcyjny wiek. Przecież moda nie jest zarezerwowana wyłącznie dla młodych.Dojrzałe kobiety często wyglądają atrakcyjnie, a często nawet atrakcyjniej niż ich młodsze wersje. I bez kompleksów powinny pokazywać, że również one mają swój styl i niekoniecznie na siłę muszą się odmładzać.

A jednak mój blog Pinot Noir Fashion odwiedzają również młode dziewczyny, które szukają w nim być może nadziei na przyszłość, że po przekroczeniu pewnego wieku nie trzeba wyglądać szaro i bezbarwnie. Mam wrażenie, że w Polsce panuje przekonanie, że kobieta dojrzała powinna być już powściągliwa a jej strój nijaki. Nie zgadzam się tym. Natomiast na zachodzie jest standardem to, że dojrzałe kobiety np. na ulicach Barcelony wyglądają kolorowo, modnie i nie wstydzą się swojego wieku.

Blog wzbudził zainteresowanie mediów tj. Dzień Dobry TVN, Wysokich Obcasów czy radia RMF.