Co odpowiedzieć, gdy eks pisze: tęsknię za tobą

Mężczyźni są beznadziejni, zwłaszcza ci, z którymi kiedyś byłyśmy związane. Czas przeszły  tylko potwierdza, że nie warto było zwracać na nich uwagi, bo okazali się jednym, wielkim niewypałem. Niestety, lubią powracać jak nowotwór. Jeden z naszych kolegów potrafi regularnie proponować swojej eks powrót, bo czuje się samotny i boi się poznawać nowe kobiety. Jego była dała mu nawet szansę, ale ją zmarnował, bo dalej nie czuł tego czegoś. Mężczyznom też doskwiera samotność. Podpowiadamy, co odpowiedzieć, gdy eks pisze: tęsknię za tobą.

Musisz się do tego przyzwyczaić

Taką odpowiedzią dajesz mu wyraźnie do zrozumienia, że dla ciebie nie ma odwrotu i powrotu do tego, co było. Nie zamierzasz nic robić, aby ulżyć jego tęsknocie. To, co było między wami, umarło. Teraz każde z was musi odbudować swoje życie.

Zawsze wiedziałam, że jestem niesamowita

Jeśli do rozstania doszło ewidentnie z powodu faceta, on nie potrafił cię docenić tak, jak na to zasługujesz, możesz dać mu prztyczka w nos. Pokaż, że znasz swoją wartość i wiesz, że jesteś osobą, za którą nie sposób tęsknić.

A ja tęsknię za twoim samochodem

Dzięki niemu nie musiałam targać zakupów do domu czy na przystanek autobusowy, tylko mogłam podrzucić je pod swoje mieszkanie. Taka odpowiedź z pewnością zbije go z pantałyku.

Czego się napiłeś?

Pokaż mu, że doskonale zdajesz sobie sprawę z nieszczerości jego wyznania. Podejrzewasz, że musiał się nieźle napić, skoro wygaduje takie rzeczy.

Na twoim miejscu też bym tęskniła

Pokazujesz mu, że za tobą warto tęsknić, bo jesteś osobą wyjątkową. On z kolei niekoniecznie, dlatego to uczucie działa tylko w jedną stronę.

Nie mogę powiedzieć ci tego samego

Pokazujesz, że już zdążyłaś się podnieść po toksycznej relacji, w której on sporo zawinił, zawiódł twoje zaufanie etc. Mężczyźni często nie zdają sobie sprawy, kogo stracili, dopóki nie pojawi się prawdziwa, silna tęsknota. A wtedy jest już za późno na powrót.