Na co zasługuje każda kobieta

Kobiety często stawiają zbyt mało wymagań mężczyznom, z którymi się spotykają. Oni to skwapliwie wykorzystują, dając od siebie najmniej, jak się da. Na co zasługuje każda kobieta? Czego powinnyśmy wymagać od faceta?

Traktowanie jak ósmy cud świata

Facet powinien nas adorować, mówić komplementy i naprawdę być w nas wpatrzone jak w obrazek. Gdy mężczyzna podczas wspólnego wypadu do parku obserwuje inne kobiety, patrzy się na ich biust, pośladki etc., to naprawdę nie jest dobry kandydat na partnera. Tak samo jak facet mający ciągłe zastrzeżenia do naszego wyglądu.  On wcale nie jest cudowny, jeśli cię poniża, wypomina niedostatki urody, nie mówi komplementów i nie jest w stanie opanować się w twoim towarzystwie.

Wierność

Znalezienie dziś wiernego faceta to prawdziwy cud. Mężczyźni mają ogromny problem z dochowywaniem wierności. Tu skuszą się na przypadkowy skok w bok, bo są znudzeni związkiem. Kiedy indziej są uzależnieni od seksu i żadnej nie przepuszczą. Mężczyźnie marzy się harem? Niech jedzie do krajów arabskich, my nie zaakceptujemy braku wierności. Nie musimy godzić się na bylejakość i życie z facetem, który zdradę ma wpisaną w swoją naturę.

Prawdziwa miłość, nie wyrachowanie

To kolejny cud, gdy okazuje się, że mężczyzna naprawdę nas kocha, a nie tylko mówi czułe słówka, aby nas zaliczyć i potraktować przedmiotowo.  Tak samo nie chcemy być z facetem, który wiąże się dla nas z braku laku. Szukajmy tak długo, aż znajdziemy takiego, który szczerze nas pokocha.

Wsparcie

Jest w stanie nas wysłuchać, gdy mamy problem i coś doradzić. Kobiety oczekują, że mężczyzna będzie skłonny im pomóc, gdy tylko zaistnieje taka potrzeba, np. konieczność zawiezienia zwierzaka do weterynarza. Nie wiążmy się z kimś, kto nie chce być przy nas w gorszych chwilach. Taki związek z góry jest skazany na niepowodzenie.

Troska

Wymagajmy od mężczyzn troski i opiekuńczości. Niech nasz wybranek odprowadza nas do domu późnym wieczorem, przytuli nas podczas okresu i kupi tabletki przeciwbólowe, gdy nie potrafimy same wyjść po nie do apteki.

Szczera rozmowa

Ona z reguły pomaga wiele rozwiązać. Niestety, niewiele mężczyzn potrafi się na nią zdobyć. Większość unika jej jak diabeł święconej wody. Tymczasem mamy prawo oczekiwać, że facet nie będzie unikał odpowiedzi i rozmowy z nami, ani zmieniał tematu na inny.

Czułość

Dobrze, mężczyźni są mniej emocjonalni niż kobiety, co nie znaczy, że musisz się zgadzać na związek pozbawiony przytulania, pocałunków czy trzymania za rękę. Ten jedyny powinien umieć zdobyć się na czułość, nawet jeśli nie jest ona mu potrzebna do szczęścia. Powinien to zrobić dla swojej wybranki, która jej potrzebuje.

Seks odpowiadający naszym potrzebom

Nie chodzi tutaj, że wymagamy od mężczyzn Bóg wie czego. Nie zależy nam na orgazmie, ale o dobrym podejściu faceta do naszej osoby. Szanowaniu naszych potrzeb i granic. Wiele z nas po prostu chce poczuć dotyk faceta, dlatego tak ważne są pieszczoty, pocałunki, przytulanie. Panie w większości nie należą też do fanek przemocy w łóżku. Jeśli marzy ci się czuły seks, to każdy brutal odpada już na starcie.

Szacunek

Wyraża się on w tym, że facet nie jest w stosunku do ciebie wulgarny czy agresywny. Rozumie znaczenie słowa: nie i do niczego cię nie zmusza.  Nie flirtuje z innymi kobietami, nie szuka też dla siebie lepszej opcji.