facet ci tego nie wybaczy

Wiesz, że są takie rzeczy, których facet nigdy cię nie wybaczy. Nawet jeśli bardzo byś ich żałowała i przyrzekła poprawę. Facet nigdy ci tego nie wybaczy, niezależnie od tego, co zrobisz. Dlatego zastanów się dwa razy, zanim popełnisz któryś z tych błędów.

Opowieści o bujnym życiu seksualnym

Po co w ogóle mu opowiadasz o swoim dotychczasowym życiu seksualnym? Chcesz się przed nim czymś pochwalić? Nie mów mu nigdy, że po alkoholu całowałaś się z kimś niezobowiązująco. Nie chwal się przygodnym seksem, w którym gustowałaś na studiach.  On ci tego nie wybaczy. Faceci lubią prześcigać się w liczbie kochanek. Ale nie znoszą, gdy kobieta prowadziła kiedyś rozwiązłe życie seksualne. On po prostu traci cały szacunek do ciebie wraz z takim wyznaniem. Naucz się zatem ukrywać rzeczy, które stanowią dla ciebie powód do wstydu.

Umawiałaś się równolegle z innymi facetami

Co z tego, że byliście na etapie randkowania, skoro on potraktuje to jako zdradę emocjonalną. Kobiety bardzo często zapominają, że nie należy grać na kilka frontów. Coraz bardziej czerpiemy inspiracje z płci przeciwnej, która bawi się w randkowanie z kilkoma osobami w tym samym czasie, szukając dla siebie najlepszej opcji. Tymczasem dla wielu mężczyzn to zdrada emocjonalna. Nawet jeśli umawiałaś się tylko na niewinne spacery z kimś jeszcze, nie mów mu o tym. Takie sprawy lepiej przemilczeć.

Gdy się dowie, że z byłym umawiałaś seks oralny, a jemu odmawiasz

Czasem takie rzeczy wychodzą przypadkiem, podczas rozmowy rozplątuje ci się język i mówisz za dużo. Albo on przegląda twoją korespondencję z eks. Gdy on dowie się, że z eks uprawiałaś seks oralny, a jemu odmawiasz, uzna, że nie jest dla ciebie wystarczająco dobry. Nie traktujesz go poważnie i nie pożądasz go tak jak swojego byłego chłopaka. Dlatego nie mów mu o oralu z eks. Pozostań przy wersji, nie kręci mnie to, nigdy z nikim tego nie robiłam.

Gdy powiesz, że nie planujesz dzieci

On prawdopodobnie też nie myśli o nich poważnie na tym etapie znajomości, ale kobieta sprzeciwiająca się macierzyństwu w ostrych słowach, zawsze uchodzi za mało kobiecą. Dlatego nie warto mówić o swoim stosunku do dzieci żadnemu facetowi, nawet takiemu, z którym umawiasz się na niezobowiązujące spotkania.

Gdy dowie się, że nie umiesz dochować tajemnicy

Jeśli dowie się, że wyjawiłaś komuś jego sekret, poczuje się tym bardzo dotknięty. Nawet jeśli cię nie zostawi od razu, to również nie będzie potrafił ci ponownie zaufać. Prędzej czy później związek bez zaufania musi upaść. I tak też się stanie.

Gdy dowie się, że tańczyłaś z innym facetem

Dla niego to również swego rodzaju forma zdrady. On sobie wyobraża, jak tamten cię obejmował i dotykał. Prawda, że nie brzmi to już tak niewinnie. Chciałabyś, aby twój facet tańczył z inną kobietą? Takich rzeczy lepiej w ogóle nie robić, a jeśli już zatańczysz i do niczego więcej nie dojdzie, zachowaj to w tajemnicy tylko dla siebie.

Gdy wypomnisz mu seksualne braki

Żaden facet nie lubi, gdy kobieta wypomina mu, że za szybko dochodzi, ma za małego penisa etc. Ty też poczułabyś się dotknięta, gdyby ci rzucił: masz za luźną pochwę. Nie obrażaj go i nie wspominaj o rzeczach, na punkcie których ma kompleksy. Spróbuj mu pomóc podczas seksu, a obydwoje na tym skorzystacie.

Zdrada jest niewybaczalna

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Gdy idziesz do łóżka z innym, to wykazujesz się brakiem szacunku do obecnego partnera. Warto  o tym pomyśleć, zanim zrobisz coś głupiego, czego będziesz żałowała do końca życia. Alkohol, narkotyki czy odurzenie dopalaczami nie są dla ciebie żadnym usprawiedliwieniem.

Szperanie w jego rzeczach

Każdy ma prawo do prywatności, także twój facet. Nie możesz zaglądać do jego telefonu, komputera etc. Jeśli cię na tym przyłapie, będziesz miała duże problemy w związku z tym, iż nie potrafiłaś mu zaufać.

Eks robi to lepiej

Nieważne, czy chodzi o parkowanie samochodu, gotowanie czy seks, jeśli przyznasz pierwszeństwo w jakiejś dziedzinie swojemu eks, twój obecny partner poczuje się tym dotknięty.  Nigdy nie mów mu zatem, że eks robi to lepiej.

Mściwość

Mężczyźni nie znoszą zawistnych kobiet, które potrafią się mścić za sytuacje z przeszłości. Jeśli myślisz sobie teraz, a ja mu jeszcze pokażę, to weź na wstrzymanie. Owszem, wkurzysz go, ale on jeszcze bardziej wkurzy ciebie, gdy cię zostawi, bo okażesz się mściwą istotą.