6 powodów, dla których kobieta do ciebie nie pisze

Mężczyźni często zastanawiają się, dlaczego kobieta do nich nie pisze. Powodów może być całe mnóstwo. Na szczęście niektórych można się dość łatwo domyślić. Przedstawiamy 6 powodów, dla których kobieta do ciebie nie pisze.

Nie jest zainteresowana

Najprostsze rozwiązanie, faceci często myślą, że uzyskawszy od kobiety jakąkolwiek odpowiedź podczas próby zagadania, odnieśli gigantyczny sukces. A panie czasem po prostu są miłe, ale nie chcą się spotykać. Albo inaczej, ona widzi w tobie dobry materiał na kolegę, dlatego początkowo z tobą pisze i chce spotkań. Nagle jednak robi się za poważnie. Ty chcesz związku, ona tylko koleżeństwa, więc wycofuje się, aby dać ci znać, że to nie jest ta forma relacji, na jakiej ci zależy.

Brakuje jej chemii

Kobiety potrzebują chemii, by chcieć nawiązać bliską relację z facetem. Czasem jest tak, że idziemy na spotkanie, jest miło, ale nie czujemy tego czegoś.  Kiedy indziej idziemy na randkę, facet jest zestresowany, a więc mało rozmowny, ale czujemy tę chemię i chcemy się z nim umówić na drugą randkę, podczas której zaczyna się rozkręcać, a my dochodzimy do wniosku, że to ten. Jak kobiecie brakuje chemii, może chcieć w naturalny sposób rozluźnić kontakt i w rezultacie nie pisze do faceta.

Tęskni za eks

Ona chciała zapomnieć o eks, ale jej się nie udało. Gdy na nią patrzysz, dotykasz ją w rękę, ona czuje tęsknotę za tamtym. Dochodzi do wniosku, że nie jest gotowa na związek, więc zrywa kontakt, aby cię nie krzywdzić. Nie potrafi powiedzieć wprost, dlaczego tak robi.

Czeka, aż ty napiszesz

Kobiety zostały wychowane w przeświadczeniu, że należy zabiegać o ich uwagę, dlatego większość czeka na telefon mężczyzny, a nie sama dzwoni. Może warto do niej napisać, by przekonać się, jak zareaguje na twoją wiadomość.

Boi się, że masz ją gdzieś

Kobiety czasem boją się pisać, bo nie wiedzą, jak zareagujesz. Może dałeś jej do zrozumienia, gdy kiedyś nie odpisałeś na wiadomość, że masz ją gdzieś?  Ona teraz nie chce się narzucać, chce dać ci wolność, więc milczy jak zaklęta.

Czymś ją  uraziłeś

Może mówiąc coś bez ładu i składu, obraziłeś ją i ona czuje, że jej nie znosisz i nie szanujesz, dlatego omija cię szerokim łukiem. W takiej sytuacji musisz odezwać się pierwszy, bo ona swoich odczuć nie zmieni.